Nowy catering w regionie!

Art. Sponsorowany

Na mapie powiatów pruszkowskiego, grodziskiego i żyrardowskiego pojawił się nowy gracz, a dokładnie nowy catering dietetyczny. Oprócz wyżej wymienionych powiatów catering ten mogą zamówić również mieszkańcy Warszawy i okolic.

To co cechuje ten catering to na pewno różnorodność diet, bo mamy do wyboru aż 8 różnych programów dietetycznych. Jeśli ktoś lubi zdrową polską kuchnię to może skorzystać z opcji cateringu domowego.

Jeśli nie zdążyliście z formą na lato, albo chcecie właśnie teraz zmienić swoje nawyki żywieniowe to jest to idealny moment, by skorzystać z oferty Catering Burak Dieta.

Co ważne zestaw na dzień próbny zaczyna się od 35 zł co jest zdecydowanie jedną z najtańszych ofert na rynku!

Catering Burak Dieta jest dumny z tego, że może dostarczać wysokiej jakości posiłki do swoich klientów, jednocześnie będąc bardzo konkurencyjnym cenowo w stosunku do innych firm cateringowych.

Dodatkowo specjalnie dla czytelników portalu catering uruchomił kod zniżkowy wielokrotnego użytku, dzięki któremu otrzymacie 10% rabatu na każdą dietę, którą wybierzecie.

Kod zniżkowy: WPR24

Koniecznie odwiedźcie ich strone: burakdieta.pl oraz znajdźcie nas na Facebooku i Instagramie wpisując: burakdieta

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.