Nowości w ofercie rozrywkowej Atrium Reduta

Inf. Prasowa

W Atrium Reduta powstała nowa przestrzeń dla rodzin – Strefa Zabawy al.to. Dzieci mogąw niej aktywnie spędzić czas, wcielając się w youtubera, bawiąc się popularnymi zabawkami, biorąc udział w zajęciach kreatywnych z wykorzystaniem LEGO czy stając w szranki w ramach wyścigów na torach Hot Wheels.

W jesienno-zimowe dni i wieczory na klientów warszawskiego centrum czekają także: specjalna oferta cenowa w kinie Cinema3D oraz wielowymiarowy świat symulatora 9D. Dla miłośników sztuki przygotowano nową wystawę w Galerii Project ART.

Strefa Zabawy al.to znajduje się w salonie x-kom na terenie Atrium Reduta. To innowacyjne miejsce przygotowane specjalnie dla najmłodszych gości centrum oraz ich opiekunów. Dzieci mogą skorzystać z licznych atrakcji, rodzice natomiast z przestrzeni do odpoczynku, która została zaprojektowana tak, aby pociechy były z niej zawsze dobrze widoczne.

– Al.to to sklep internetowy wchodzący w skład grupy x-kom. W naszej ofercie znajduje się ponad 30 000 produktów adresowanych do rodzin. Z myślą o nich postanowiliśmy wyjść z przestrzeni wirtualnej do realnej, przygotowując pełną atrakcji Strefę Zabawy al.to. Z jednej strony jest to miejsce, w którym dzieci mogą aktywnie spędzić czas, a rodzice odpocząć na wygodnych pufach, popijając pyszną kawę. Z drugiej strony stwarzamy wyjątkową okazję do przetestowania różnych produktów przed ich zakupem, co wyróżnia nas na tle innych sklepów internetowych, które nie dają klientom takiej możliwości. Co więcej, specjalnie dla odwiedzających Atrium Reduta mamy liczne promocje – mówi Dawid Pisczur, dyrektor handlowy al.to.

W nowo powstałym miejscu znajduje się m.in. kącik z popularnymi zabawkami (na przykład z serii Psi Patrol czy Barbie), grami planszowymi oraz zestawami ciastoliny Play-Doh. Jest także bogata kolekcja kultowych klocków LEGO, które rozbudzają wyobraźnię i zachęcają do aktywności – można zarówno zobaczyć złożone już zestawy, jak i pobawić się nimi lub od podstaw zbudować nowe konstrukcje. Miłośnicy szybkiej jazdy odkryją natomiast nieograniczone możliwości torów samochodowych Hot Wheels.

Ponadto wyjątkową atrakcją Strefy Zabawy al.to jest Studio Małego Youtubera, które wyposażono w profesjonalny sprzęt. Dziecko może w nim nagrać unboxing lub recenzję zabawki. Youtuberzy są dzisiaj idolami młodego pokolenia, a wiele dzieci chciałoby nimi w przyszłości zostać i tworzyć w sieci własne treści, więc to doskonała okazja, aby spróbować swoich sił i poczuć się niczym prawdziwa gwiazda internetu.

Atrium Reduta wraz z Cinema3D zaprasza także na seanse filmowe w stałej, konkurencyjnej cenie – 14,90 zł przez 7 dni w tygodniu. Dla dzieci w weekendowe poranki przygotowano serię filmów animowanych „Basia 3” o przygodach rezolutnej kilkulatki znanej z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Ponadto już 22 listopada na wielkim ekranie będzie można zobaczyć najbardziej wyczekiwaną, familijną premierę tego roku, czyli „Krainę lodu 2”. Z kolei dla rodziców, oprócz bieżącego repertuaru, kino oferuje szereg wydarzeń specjalnych – już 21 listopada fani Depeche Mode obejrzą berliński koncert kultowego zespołu z lipca 2018 roku, a 20 grudnia przeniosą się w świat odległej galaktyki, biorąc udział w maratonie filmowym sagi Gwiezdnych Wojen. Z myślą o miłośnikach ekstremalnych wrażeń Atrium Reduta przygotowała stymulator VR 9D.

Z kolei amatorów sztuki warszawskie centrum zaprasza do Galerii Project ART, w której 19 listopada pojawiła się nowa wystawa. Project ART to inicjatywa stworzona przez artystów, której celem jest promocja dzieł w różnorodnych przestrzeniach o charakterze publicznym. Galeria znajduje się na 1 piętrze.

Więcej informacji na temat oferty centrum można znaleźć na www.atrium-reduta.pl.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.