Nowe zaplecze szatniowo-sanitarne na kortach w Milanówku

Milanówek

Na historycznych kortach tenisowych w Milanówku powstanie zaplecze szatniowo-sanitarne. Na jego stworzenie miasto otrzymało dotację w kwocie 162 360 zł.

Mamy dobre wieści dla miłośników tenisa. Milanowskie korty znajdujące się przy Milanowskim Centrum Kultury zyskają zaplecze sanitarno-szatniowe.– Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu tenisiści nareszcie zyskają szatnie i godne zaplecze sanitarne. Korty z tak piękną, ponad 110-letnią historią zasługują na komfortowe warunki – zaznacza Piotr Remiszewski, burmistrz Milanówka.

Specjalnie zaprojektowany i wpisujący się w przestrzeń miasta-ogrodu obiekt zbudowany zostanie z 4 obiektów modułowych z przeznaczeniem i dostosowaniem pod funkcje: sanitarną (toalety i prysznice), szatniową (przebieralnia i szafki do przechowywania), magazynową (na sprzęt sportowy) oraz biurową (dla koordynatora obiektu, trenerów do celów organizacyjno-administracyjnych).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.