Nowe skrzydło szkoły w Żółwinie na ukończeniu

Brwinów

Dobiegają końca prace przy budowie nowego skrzydła Szkoły Podstawowej w Żółwinie. Trwają odbiory.

Budowa nowego skrzydła w Szkole Podstawowej w Żółwinie była koniecznością ze względu na powiększającą się liczbę uczniów. Stary budynek nie byłby w stanie pomieścić kolejnych oddziałów klasowych, co przyczyniłoby się do wprowadzenia nauki zmianowej. Dobudowane skrzydło posiada trzy kondygnacje. Na parterze znajduje się m.in. świetlica i stołówka z zapleczem kuchennym, a na piętrach – sale lekcyjne i toalety. Przestronne hole będą pełnić funkcję miejsc spotkań uczniów. Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt. Zagospodarowano także teren wokół nowego skrzydła, powstało kilka miejsc postojowych, wiaty na rowery oraz wiata śmietnikowa. Wykonawcą inwestycji jest firma Izolbud, a wartość przedsięwzięcia to prawie 6 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nowe skrzydło szkoły w Żółwinie na ukończeniu”

  1. Miły Pan pisze:

    Zróbcie zdjęcie elewacji od tyłu na starszej części. „Z przodu liceum, z tyłu muzeum…” Tynk odpada kawałami, pęknięcia, zacieki, plamy, ruina. Nie wspominając o lokatorach i socjalnych mieszkaniach zajmujących istniejące skrzydło szkoły…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły