Nowe sklepy w Nowej Stacji w Pruszkowie

Inf. Prasowa

Na dobry początek roku szkolnego Nowa Stacja ma dla swoich klientów dobre wiadomości. Pod koniec sierpnia zostały tam otwarte dwa nowe sklepy SMYK i House. Obie marki są bardzo dobrze znane na rynku i cenione za swoją atrakcyjną ofertę handlową.

SMYK jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek dziecięcych w Polsce. Swój sukces zawdzięcza między innymi szerokiej ofercie produktów z różnych kategorii, dostępnych „pod jednym dachem”, co jest spójne z ideą, przyświecającą Nowej Stacji. W sklepach SMYK znaleźć można bogaty asortyment odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Sprzedawane tam są zarówno produkty marek własnych – przede wszystkim „COOL CLUB” i „SMIKI”, jak również renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci m.in. Lego, Mattel czy Hasbro. Salon SMYK o powierzchni 443 m2, mieści się na pierwszym piętrze Nowej Stacji.

Z kolei młodzieżowa marka House należy do spółki LPP, lidera branży odzieżowej w Europie Środkowej. House jest znany z modnych ubrań inspirowanych najnowszymi trendami i stylem ulicy. Asortyment House to zarówno casualowa odzież damska i męska do noszenia na co dzień, jak i oryginalne kreacje na różne okazje. Markę wyróżniają nieoczywiste i ciekawe stylizacje, odważne zestawienia, wyraziste dodatki. House chętnie nawiązuje do sztuki, popkultury, trendów w Social Media i wszystkiego czym żyją młodzi ludzie. Przestronny salon House, o powierzchni 700m2, mieści się na pierwszym piętrze Nowej Stacji, obok salonu Reserved.

Premiera marek SMYK i House w Nowej Stacji ogromnie nas cieszy. Dzięki nim nasza oferta dla rodzin z dziećmi oraz młodzieży, których w południowo-zachodnim regionie aglomeracji warszawskiej nie brakuje, stała się bardziej urozmaicona. Od teraz nasi klienci nie będą już musieli jeździć do Warszawy, żeby kupić coś fajnego w sklepach House czy SMYK, bo znajdą wszystko na miejscu, w swoim centrum handlowym.”- podkreśla Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Nowa Stacja, która rozpoczęła działalność niecały rok temu, już na dobre wpisała się w krajobraz południowo- zachodniego regionu Warszawy. Od samego początku deweloper troszczy się o dobre relacje z mieszkańcami i angażuje się w aktywizację lokalnej społeczności. Organizuje dla nich różnego typu pokazy, występy czy warsztaty, a także oferuje swoją przestrzeń do realizacji ciekawych projektów, pełniąc poniekąd rolę miejscowego ośrodka kultury. Na początku roku klientów przyciągała wystawa fotograficzna „Projekt Pruszkowiak” prezentująca artystyczne portrety mieszkańców miasta. Obecnie na dachu Nowej Stacji działa Scena Letnia, na której występują miejscowe zespoły muzyczne, taneczne i DJ’e. Organizowane tam też są warsztaty edukacyjne dla dzieci, warsztaty taneczne oraz prowadzone są bezpłatne zajęcia jogi.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Nowe sklepy w Nowej Stacji w Pruszkowie”

  1. mama pisze:

    lepiej jak by powstało sklepy nike adidas itd

  2. ona pisze:

    Wolę być w 10 minut w Smyku na Skoroszach niż tłuc się 30 minut do ciasnego Grodziska.

  3. Seba pisze:

    Nie musieli jeździć do SMyKA do Wawy wystarczyło do Grodziska…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły