Nowe sklepy w CH Janki. Mamy listę

Janki

Rozbudowa Centrum Handlowego Janki ma zakończyć się dopiero w przyszłym roku. Jednak nowa część już została oddana do użytku. Klienci muszą czekać jedynie na nowe sklepy.

Centrum Handlowe Janki to nie tylko jedno z pierwszych centów otwartych w naszej okolicy, ale i jedno z pierwszych w całej Polsce. CH Janki zaczęło działać w 1999 r. Do dziś popularne centrum jest jednym z najchętniej odwiedzanych tego typu placówek w naszym regionie. 

CH Janki stale się powiększają. W ubiegłym roku rozpoczęła się rozbudowa obiektu, która zakładała dobudowanie skrzydła z miejscem na nowe sklepy oraz budowę parkingu podziemnego. W ostatnim czasie klientom udostępniono wspomniany parking, a w nowym skrzydle zaczęły działać sklepy. Warto podkreślić, że zakończenie rozbudowy planowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. 

Poznaliśmy już listę sklepów, które w najbliższych miesiącach zaczną działać w CH Janki. Oto ona:
KappAhl, 
New Yorker, 
Zara, 
Pull&Bear, 
Stradivarius, 
Bershka, 
Oysho
House, 
Sinsay, 
Etno Café, 
Starbucks, 
Pizza Hut, 
Etam, 
Deichmann, 
Rossmann, 
Martes Sport, 
Intimissimi, 
Calzedonia, 
Carpisa, 
Yamamay, 
Denique, 
Zieleniak, 
Świat Książki, 
Toys Box, 
Time Station, 
Nubalo, 
Lego.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.