Nowe samochody dla OSP z gminy Brwinów

Brwinów

Samochody w służbach, zwłaszcza ratunkowych, to bardzo ważne narzędzia pracy. Nowe pojazdy operacyjno-kwatermistrzowskie właśnie dołączyły do floty Ochotniczej Straży Pożarnej gminy Brwinów.

Przekazanie kluczyków do fabrycznie nowych aut odbyło się 7 października, podczas uroczystego apelu. Nowe pojazdy to mikrobusy, każdy z nich może przewieźć dziewięć osób. Zakup został w całości sfinansowany przez gminę Brwinów.

Apel odbył się przed budynkiem Urzędu Gminy Brwinów. Udział w nim wzięli: burmistrz Arkadiusz Kosiński, przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Rakowiecki, radna Adrianna Olczak, Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego.
Obecni byli również sołtysi Falęcina, Kotowic oraz Milęcina. W czasie uroczystości przemówienie wygłosił komendant OSP Krzysztof Newen, a także poświęcenie nowych pojazdów przez kapelana pruszkowskich strażaków ks. Krzysztofa Gołębiewskiego.

Apel zakończył się testem sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Po tym nowe pojazdy w kolumnie prowadzonej przez wóz bojowy OSP przejechały ulicami Brwinowa i udały się do swoich remiz.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nowe samochody dla OSP z gminy Brwinów”

  1. dsad pisze:

    to dlatego te głąby wyły syrenami przez ponad 2 godziny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły