Nowe rondo w Nadarzynie?

Nadarzyn

23 lipca w siedzibie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie odbyła się rada techniczna dotycząca m.in. rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 720 (ul. Błońska) w zakresie skrzyżowania z ul. Warszawską w Nadarzynie.

Ze spotkania wynika, że najbliżej realizacji jest koncepcja budowy ronda. Zespół projektowy prognozuje, że uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej związanej z przebudową skrzyżowania jest możliwe w IV kwartale 2021 r. Realizacja zadania planowana
jest na 2022 r.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Nowe rondo w Nadarzynie?”

 1. Sm pisze:

  Kraina rond. Są cztery obok siebie, będzie i piąte.

 2. Tadek pisze:

  Czyli jadąc z Otrębus do Warszawy na odcinku 500 metrów będziemy mieć aż 4 ronda.

 3. Nordek pisze:

  To jeszcze rondo Warszawska z Sitarskich i jeszcze jedno Mszczonowska z Główną. A, jeszcze Warszawska z Krótką i Kościuszki. I światła przy Lidlu. To mnie uszcęśliwi.

 4. Majka pisze:

  Taniej i szybciej postawić światła.

 5. none pisze:

  Tiaaaa… 2 ronda jakieś 50m od siebie – idealny sposób na zakorkowanie całej okolicy.

 6. Joe pisze:

  Najlepiej niech zróbią takiego bubla drogowego jak zjazd z S8 i dwa ronda pod nim to będzie komplet. Ten kto je projektował, chyba specjalnie planował korki rano i popołudniu.

 7. Gkln pisze:

  Wreeeszcie! Nie do wiary, że przyszło mi doczekać tego cudu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły