Nowe dane z sanepidu. Stan na 4 kwietnia

Region

Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne opublikowały aktualne raporty dotyczące sytuacji epidemiologicznej w regionie.

Na terenie powiatu pruszkowskiego w ciągu ostatniej doby kwarantanną domową zostało objętych 16 osób. Natomiast nadzorem epidemiologicznym objęto 70 osób. Obecnie na kwarantannie domowej przebywa 189 osób, a nadzorem objętych jest 725 osób.

Z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 hospitalizowanych jest siedem osób. Do tej pory laboratoryjnie potwierdzono 27 przypadków zakażeń. W ciągu ostatniej doby nie wykryto nowego przypadku zakażenia, nikt też nie trafił do szpitala.

Jak natomiast przedstawia się sytuacja epidemiologiczna na terenie powiatu grodziskiego? Tu również w ciągu ostatniej doby nie odnotowano nowych zakażeń. Obecnie w szpitalu z podejrzeniem COVID-19 przebywają dwie osoby.

W ciągu ostatniej doby nadzorem epidemiologicznym objęto 14 osób, a na kwarantannę trafiło siedem osób. Łącznie nadzorem objętych jest 978 osób, a kwarantanną 186 osób.

Od początku epidemii na terenie powiatu grodziskiego potwierdzono 16 przypadków zakażeń koronawirusem.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Nowe dane z sanepidu. Stan na 4 kwietnia”

  1. Grabarz pisze:

    „Zamiast ratować szpitale, czy chorych na koronawirusa ludzi, trzeba ratować kurię biskupią. A ona od wielu lat ma się dobrze. No ale trzeba będzie zastosować się do poleceń arcybiskupa”
    https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200409944-Ksieza-z-diecezji-przemyskiej-musza-oddac-polowe-swoich-przychodow-na-parafie-i-kurie.html

  2. Pruszkowianin pisze:

    Czy prezydent urzedasy z um zrzekna sie pensji? Powinni miec najnizsza krajową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły