NOK szykuje się do remontu

Nadarzyn

Siedziba Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury mieści się od 2002 roku w zabytkowym budynku przy Placu Poniatowskiego 42. Niebawem zaczną się tam prace remontowe.

20 lat temu, po wielu latach budowy, remontów, poprawek, Nadarzyński Ośrodek Kultury osiadł na stałe w obecnej siedzibie. Po dwóch dekadach nadarzyński magistrat podjął decyzję o remoncie obiektu. W połowie maja ogłoszono przetarg na modernizację sutereny NOK-u.

Co obejmie remont? Wymieniona zostanie podłoga na poziomie sutereny – w sumie ok. 750 mkw. Ściany i sufity zostaną wyrównane i pomalowane na nowo farbami krzemianowymi. Dodatkowo przebudowana będzie instalacja centralnego ogrzewania.

Ze względu na przeznaczenie istniejących pomieszczeń, zaproponowano podzielenie całego zadania na trzy części. I etap – powierzchnia ok. 230 mkw., II etap – ok. 290 mkw. i III etap – ok. 230 mkw.

Na oferty wykonawców nadarzyński urząd czeka do 1 czerwca. Na realizację remontu wykonawca będzie miał pół roku od daty podpisania umowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.