Nocna akcja policjantów. Zatrzymali pijanego kierowcę

Pruszków

Nocny pościg ulicami Pruszkowa wzbudził zaciekawienie wielu mieszkańców. Policjanci z pruszkowskiej komendy ścigali pijanego kierowcę.

– Przed chwilą na parkingu przy Pogodnej policja, po krótkim pościgu zatrzymała jakiegoś człowieka. Nie widać było czy kobieta czy mężczyzna. Stawiam na mężczyznę, bo szybko biegł. Przed zaciągnięciem zatrzymanego do radiowozu słychać było stanowcze „gleba” Nie jestem pewien czy padł strzał, czy ktoś w coś uderzył. Możecie to sprawdzić? – napisał do nas jeden z czytelników. 

Okazuje się, że policjanci ścigali kierowcę peugeota, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. – Policjanci dogonili i obezwładnili uciekiniera, a następnie przystąpili do kontroli auta i zatrzymanego 31-latka. W wyniku sprawdzenia kierowcy okazało się, że ma ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

31-latek usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i nie zatrzymania się do kontroli. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności, grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.