Nielegalny imigrant odnaleziony w transporcie psiej karmy

Reguły

W jednej z ciężarówek na terenie Parku Logistycznego w Regułach odnaleziono mężczyznę, który nielegalnie przekroczył granicę Polski wraz z transportem psiej karmy z Serbii.

Obecność obcokrajowca w naczepie z towarem odkryto około godz. 14.00. Na miejscu trwają jeszcze policyjne czynności. – Podczas rozładunku ujawniono osobę, która nielegalnie przekroczyła  granicę Polski. Ustalamy w jaki sposób to się stało, kto to dokładnie jest. Prawdopodobnie mężczyzna zostanie przekazany straży granicznej. Czekamy na przyjazd tłumacza – mówi asp. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na razie nie wiadomo jakiej narodowości jest odnaleziony w transporcie człowiek, ile ma lat, a także czy o jego obecności wiedział kierowca serbskiej ciężarówki. – Bariera językowa nie pozwala na razie na ustalenie tych informacji. Więcej będziemy mogli powiedzieć po rozmowie z tłumaczem. Kierowcę ciężarówki prawdopodobnie czeka przesłuchanie – wyjaśnia asp. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.