Niektórzy powinni szczególnie trzymać nerwy na wodzy…

Grodzisk Maz.

W dzisiejszych, bądź co bądź, trudnych czasach coraz gorzej radzimy sobie ze stresem i emocjami. Dość dotkliwy sposób na rozładowanie emocji znalazł 39-latek zatrzymany przez grodziskich policjantów.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu auta. Po przybyciu na miejsce zastali oni stojącego na jezdni volkswagena z wybitą szybą. Policjanci szybko ustalili, że uszkodzenia dokonał mężczyzna, który szedł chodnikiem. Opisaną osobę zatrzymano na tej samej ulicy.

Później okazało się, że 39-latek dopuścił się jeszcze jednego zniszczenia mienia. O szczegółach drugiego zajścia informuje nas asp. sztab. Katarzyna Zych – Tego samego dnia do grodziskiej komendy zgłosił się właściciel uszkodzonego peugeota. Ze złożonego przez niego zawiadomienia wynikało, że po zatrzymaniu auta na jednym z parkingów w jego drzwi kopał i uderzał nieznany mu mężczyzna. Po wykonaniu szeregu czynności sprawdzających, funkcjonariusze potwierdzili, że i tutaj sprawcą był zatrzymany.

Straty wyceniono na 3,5 tys. zł a mężczyźnie postawiono zarzut uszkodzenia dwóch pojazdów. Zatrzymany przyznał się do winy, a swoje zachowanie tłumaczył potrzebą rozładowania emocji. Dobrowolnie także poddał się karze naprawienia szkód i wykonania prac społecznych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Niektórzy powinni szczególnie trzymać nerwy na wodzy…”

  1. robot pisze:

    Zaproponowałbym żeby rozładował emocje w „rozmowie” z bojówkarzami bąkiewicza na marszu. Tylko pewien szkopuł – to może być jeden z nich.

    • H pisze:

      Przecież on właśnie po takiej rozmowie. Spotkał się z bojowkarzem, zaprosił go na kolację żeby omówić wspolnedreczenie kobiet, po kolacji próbował dobrać się do rozpórka bojowkarza, zaczęli się całować ale nagle bojówkarze przestał i stwierdził że mu śmierdzi z japy i mu chęć przeszła i boli go głową. Więc koleś sie wściekł i poszedł wylądować swoją frustrację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły