Niedociągnięcia usunięte, przedszkole gotowe

Region

Usunięto wszystkie niedociągnięcia w nowym przedszkolu w Pruszkowie, jakie w ubiegłym tygodniu dostrzegła komisja wewnętrzna z Urzędu Miasta. W poniedziałek wykonawca przekazał obiekt dyrektorowi placówki.

Podczas spisywania protokołu był obecny Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa, Alicja Jastrzębska, dyrektor przedszkola, kilku urzędników, przedstawiciele inwestora zastępczego i wykonawcy.

– Podpisaliśmy protokół przekazania przedszkola pani dyrektor. Wykonawca usunął wszystkie niedociągnięcia – zapewniła nas Elżbieta Korach, naczelnik Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miasta w Pruszkowie.

Tydzień temu informowaliśmy, że komisja złożona z przedstawicieli magistratu dopatrzyła się uchybień w kilku miejscach. Były to głównie niedomalowania.

Przedszkole przy ul. Antka rozpocznie swoją działalność 1 września – zgodnie z planem. Pomieści 150 przedszkolaków i 75 dzieci w wieku żłobkowym.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.