Niebawem koniec remontu w al. Wojska Polskiego

Pruszków

Remont nawierzchni w al. Wojska Polskiego w Pruszkowie dobiega końca. Do wykonania pozostały już tylko prace kosmetyczne.

Jeszcze na początku lipca nawierzchnia al. Wojska Polskiego na fragmencie od ul. Brzozowej do Powstańców była w opłakanym stanie. Pełna ubytków i nierówności doprowadzała kierowców do białej gorączki. Obecnie sytuacja uległa diametralnej zmianie. Położono nową nakładkę asfaltową, która jest gładka jak stół i sprawia, że komfort podróży jest znacznie wyższy.

Już wkrótce drogowcy całkowicie zakończą remont. – W tej chwili do wykonania pozostały tylko prace kosmetyczne i drobne poprawki. Wszystko powinno potrwać nie więcej niż tydzień, koniecznie chcemy zakończyć wszystkie prace przed długim weekendem – mówi Zbigniew Ostrowski, dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Na 1,2 km fragmencie drogi wymieniono nakładkę asfaltową. Uzupełniono także ubytki w chodnikach i wymieniono krawężniki.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.