Nie ukryli się przed dzielnicowymi

Region

W ciągu ostatnich kilku dni dzielnicowi z Milanówka i Jaktorowa zatrzymali dwóch poszukiwanych. Wobec mężczyzn sądy wydały nakazy doprowadzenia do jednostek penitencjarnych.

W czasie wykonywania zadań służbowych dzielnicowi z Komisariatu Policji w Milanówku uzyskali informację o osobie poszukiwanej, przebywającej na ich terenie działania. Policjanci natychmiast pojechali pod ustalony adres. Po sprawdzeniu zastanego tam mężczyzny potwierdzili, że jest  to osoba, wobec której Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej kilka dni wcześniej wydał nakaz doprowadzenia do aresztu. 64-latek został zatrzymany, a następnie doprowadzony do jednostki penitencjarnej, gdzie ma odbyć karę roku pozbawienia wolności.

Podobne ustalenia poczynili w czasie służby dzielnicowi z jaktorowskiego komisariatu. Pod ustalonym adresem zatrzymali poszukiwanego 38-latka. Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Żyrardowie wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego oraz zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna przez najbliższy rok i 2 miesiące będzie odbywał karę więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem.

MS/ KPP Grodzisk

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Nie ukryli się przed dzielnicowymi”

 1. blu pisze:

  To jest żart!!! Kierowców się łupi i grabi na karach i mandatach, a złodziej dostaje rok i miesiące! Wyjdzie i dalej śmiejąc się ze wszystkich będzie kradł.

  • Arhelan pisze:

   A co? Nie wolno? Jak nakradłem towaru w sklepie za prawie osiem tysi to dostałem w jednym przypadku tylko mandat 500 PLN. Żyć nie umierać. Ale już nie kradnę. Być złodziejem to w Pruszkowie żaden wstyd ale lepiej iść na social.

  • @blu pisze:

   z czegoś to patologiczne państwo musi żyć…

  • Fref pisze:

   Wolne sądy, nie na darmo opozycja darła ryja

   • @fref pisze:

    i jeszcze ośmiorniczki zapomniałeś dopisać, kretynie

    • Fref pisze:

     Idź się chamie brandzluj przd tvn, tam pieprzy farmazony niejaki Donald, guru dla idiotowPOsrancow takich jak ty

     • @fref pisze:

      zasiłek z mopsu jeszcze nie wpłynął? nie nachlałeś się? żeby ci żyłka pierdząca nie poszła, patolu.

     • Fref pisze:

      Morda @fref weź młotek i palnij się w ten głupi łeb, a wcześniej posłuchaj swojego Donalda i swojej żałosnej partii PO, dobrze się brandzluj przed ekranem i uważaj bo ekran zachlapiesz

     • @fref pisze:

      znam 3 ludzi co na pis głosują, dekle z fistaszkiem zamiast mózgu i patole ciągnące socjal, bo praca hańbi. Potwierdzasz tą prawidłowość, dłuższa rozmowa z pół-mózgiem nie ma ceku więc bez odbioru, pozdrów bezzębnego prezesa.

     • Fref pisze:

      @fref jesteś typowym wyborca PO, a więc miłośnikiem Palikota, i Niesiołowski ego, typowym chamem, burakiem, który czyta gazetę wybiórcza i ogląda tvn i szczytuje na widok swego Donalda, Santo subito, poza tym widać, że jesteś prymitywem, głupszym niż przwiduje ustawa, mieć kogoś takiego za rozmówcę to obraża dla cywilizowanego człowieka, idź zatem w i bez odbioru, typowy wyborco PO, wyborca partii oszustów i popaprancow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły