Nie ma świąt bez Kevina

Uncategorized

Tradycyjnie w wigilijny wieczór będziemy mogli obejrzeć w telewizji przygody rezolutnego rozrabiachy Kevina. Jak co roku komedie familijna wyemituje Polsat.

Wyobrażacie sobie święta bez filmu „Kevin sam w domu”? To już tradycja. Telewizja Polsat od przeszło dziesięciu lat w samo święto Bożego Narodzenia emituje historię Kevina McCallistera, pozostawionego samopas w domu, podczas gdy jego rodzina wyjeżdża daleko na święta.

Kilka lat temu pojawiły się zarzuty w kierunku właścicieli stacji telewizyjnej, że cały czas emitowane są te same filmy. Ale, co ciekawe, w listopadzie 2010 r. zorganizowano protest po tym jak nadawca opublikował ramówkę na grudzień. Nie było w niej filmu „Kevin sam w domu”. Nacisk internautów – wydarzenie na facebooku zrzeszyło ok. 50 tys. osób – wymusił na Polsacie wyemitowanie filmu.

O czym jest film? Z pewnością doskonale to wiecie, ale przypomnijmy. Kevin to ośmioletni chłopiec, który podczas Bożego Narodzenia zapomniany zostaje sam w domu. Jego rodzina wyjeżdża do Francji. Przez świąteczny pośpiech zapominają o chłopcu. Akcja rozwija się. Dwóch złodziei chce okraść dom McCallisterów, a Kevin musi im stawić czoła.

Film będzie można obejrzeć 24 grudnia o godz. 20.05 w Polsacie. W ubiegłym roku zgromadził ponad 4,3 mln widzów.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.