Nie ma jak Pruszków

Pruszków

Piosenka została specjalnie przygotowana z okazji stulecia miasta. Premiera utworu „Nie ma jak Pruszków” miała miejsce podczas Dni Pruszkowa. Czy piosenka wpadła Wam w ucho?

Mieszkańcy odliczali czas do rozpoczęcia Dni Pruszkowa, które odbyły się w ostatni weekend maja. Na scenie zaprezentowało się wielu artystów, przygotowano również inne atrakcje. Jednak mieszkańcy mieszkańców interesowało to, co stanie się w niedzielę, 29 maja, o 18.30. Z niecierpliwością czekali na oficjalną prezentację wyjątkowej piosenki. 

Utwór „Nie ma jak Pruszków” został specjalnie napisany z okazji 100. rocznicy otrzymania praw miejskich przez Pruszków. Nad przygotowaniem utworu pracowali wybitni artyści. Muzykę skomponował Romuald Lipko, z kolei Marek Dutkiewicz napisał słowa. Umiejętności wokalne zaprezentował Grzegorz Wilk przy wsparciu Romuald Lipko Band.

Zgromadzeni w niedzielny wieczór w Parku Kościuszki szybko poczuli rytm i przyłączyli się do wspólnego śpiewania. Utwór „Nie ma jak Pruszków” na ustach wielu mieszkańców wzbudził uśmiech. Piosenka jest lekka, ciepła i pogodna. Wszyscy mogli oddać się przyjemności słuchania utworu przygotowanego przez uznanych artystów. 

W piosence Pruszków został przedstawiony jako miejsce wyjątkowe, do którego zawsze chce się wracać. Miasto ma piękno historię i piosenka z okazji stulecia nadania praw miejskich będzie piękną pamiątką.

A Wam jak się podoba utwór „Nie ma jak Pruszków”? Piosenki można wysłuchać tu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.