Nidzica zdobyta przez grodziskich kolarzy

Grodzisk Maz.

Dwa medale przywieźli zawodnicy grodziskiej ekipy kolarskiej GKK OPTY-Mazowsze z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Nidzicy. Gratulujemy!

Złoty medal i tytuł Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików zdobył Tymoteusz Zygmunt. Sukces jest tym większy, bo pokonał on faworytów z Warmii i Mazur.

Drugi medal zdobyli już wspólnie – Tymoteusz Zygmunt wraz z Rafałem Świtalskim. Przywieźli oni brązowy krążek i III miejsce w jeździe dwójkami na czas.

Warto wspomnieć, że ci sami zawodnicy-medaliści wystąpią na VIII Eryka Stolarza w Grodzisku Mazowieckim. Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w kolarstwie szosowym odbędą się już w najbliższa niedzielę, 19 września. Start i meta wyścigu zlokalizowane będą w Chrzanowie Małym, a trasa przebiegać będzie przez Adamów, Falęcin, Kotowice, Milęcin oraz Żuków.
Ze względu na godziny wyścigu (11.00-16.00), należy spodziewać się utrudnień w ruchu na wyznaczonej trasie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.