Nauczyciele odebrali nagrody

Piastów

Moc życzeń popłynęła do nauczycieli z piastowskich placówek. Podczas wtorkowej (10 października) sesji rady miejskiej wręczono nagrody i wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Szkoła ma być jak drugi dom, w którym dziecko czuje się bezpiecznie i rozwija horyzonty. Niezwykle istotna jest rola nauczycieli, którzy są swego rodzaju przewodnikami. Na nich spoczywa jakże istotne zadanie przekazywania wiedzy. Nauczyciele stoją przed wieloma wyzwaniami, aby realizować swoją misję. W Szkole Podstawowej nr 2 w Piastowie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz miasta, radni, rodzice oraz nauczyciele z piastowskich szkół. Nie obyło się bez życzeń i ciepłych słów. – Chcemy jako radni oraz w imieniu pana burmistrza podziękować Państwu za trud, który wkładacie w wykształcenie dzieci i młodzieży – mówiła Agata Korczak, przewodnicząca rady miejskiej w Piastowie.

Z pewnością najpiękniejszym podziękowaniem dla nauczycieli był występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2. Piękne stroje, wspaniała muzyka, taniec i pełne zaangażowanie dzieci dały niezapomniany efekt. Dowodem uznania dla małych artystów były gorące oklaski.

Podczas uroczystości odbyło się ślubowanie nauczycieli mianowanych. Zastępca burmistrza Konrad Rytel i dyrektor Centrum Usług Oświatowych Urszula Nelken wręczyli również nagrody pedagogom.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.