Następne ulice w nowej odsłonie

Brwinów

Wiosna zachęciła do remontów dróg. Tym razem przebudowę przeszły jedne z ulic w Brwinowie.

Chodzi o ul. Turystyczną i ul. Kusocińskiego. Remont trwał niespełna dwa miesiące. Przez ten czas forma ROBOKOP z Milanówka zdążyła zmodernizować dwie brwinowskie drogi.

Przebudowa była konieczna – ulice były pełne dziur. Prace objęły roboty ziemne, ułożenie nowej nawierzchni, remont zjazdów do posesji i zrównanie studzienek z poziomem jezdni. Teraz ulice zyskały nowy blask i równy, niczym stół, asfalt. Wyremontowano łącznie ok. 260 metrów bieżących nawierzchni drogowej. Pobocza zostaną utwardzone warstwą kruszywa łamanego.

Na czas remontu nie ustanowiono objazdów, jednak do końca maja obie ulice na całej długości będą już całkiem przejezdne.

Wartość inwestycji to 418 tys. zł. Koszty będą w całości pokryte ze środków własnych gminy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Następne ulice w nowej odsłonie”

  1. Bardzo pilne pisze:

    Nawet nie wiem gdzie to jest

  2. lofix pisze:

    Brawo !! , świetna robota , jest pięknie .

  3. Ada pisze:

    Proszę pokazać ulice na których jest położony destrukt np. 2 lata temu… rakotwórczy szwajcarski ser… dla burmistrza z PSLu z Brwinowa mówimy nie… niezna się na zarządzaniu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły