Narkotyki, podrobione dokumenty, kłótnia z nożem w tle…

Raszyn

Policjanci zatrzymali w Raszynie troje obywateli Wietnamu za posiadanie narkotyków i podrobienie dokumentów. Interwencja zakończyła się tymczasowym aresztem dla dwójki z nich.

Wszystko zaczęła się od tego, że policja otrzymała zgłoszenie od obywatela Wietnamu. Twierdził on, że pewien mężczyzna przy pomocy noża zmusił jego przyjaciółkę, aby z nim poszła. Razem ze zgłaszającym policjanci udali się w kierunku parku w Raszynie. Tam zastali kobietę i mężczyznę, którzy siedzieli na ławce.

W trakcie interwencji między trójką obywateli Wietnamu wywołała się kłótnia. – W pewnym momencie jeden z mężczyzn wyjął z torebki kobiety zieloną teczkę, która zaogniła awanturę. Kiedy teczka trafiła w ręce policjantów okazało się, że jej zawartość to pierwsze strony paszportów wietnamskich na różne dane kobiety uczestniczącej w interwencji oraz potwierdzenia nadania numerów pesel – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Funkcjonariusze zabezpieczyli teczkę, a cała trójka została zatrzymana w związku z podejrzeniem podrobienia dokumentów. Co więcej, to nie był koniec całej sprawy. W obecności policjantów kobieta wyrzuciła na ziemię torebkę foliową, z zawartością kryształków. Ponadto podczas przeszukania jednego z mężczyzn znaleziono również torebkę foliową z podobną zawartością. Badania narkotestem wykazały, że zawartość torebek to mefedron.

Interwencja zakończyła się tym, że zgłaszający interwencję 28-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania mefedronu. Również 37-letnia kobieta usłyszała zarzut posiadania mefedronu, ale również 11 zarzutów podrobienia stron paszportowych z danymi oraz powiadomień o nadaniu numeru pesel. Trzeci mężczyzna o nieustalonej tożsamości usłyszał 12 zarzutów dotyczących podrobienia dokumentów. Na wniosek policji i prokuratury wobec tej dwójki sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres dwóch miesięcy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Narkotyki, podrobione dokumenty, kłótnia z nożem w tle…”

 1. Pan Owca pisze:

  A na żbikowie jak zwykle jak w lesie na białorusi.

 2. hehe pisze:

  Polska Yakuza!

 3. Robson pisze:

  Potrzebny jest powrót Gangu Mutantów z Piastowa. Oni szybko zrobiliby porządek z tą hołotą

 4. nostus pisze:

  Mistrzostwo – 3-ci mężczyzna o nieustalonej tożsamości usłyszał 12 zarzutów za podrobienie dokumentów… To teraz można go nazwać – Kajko i Kokosz albo Słoń Benjamin lub Tata Świnka 😀 W sądzie będzie śmiesznie 😀

 5. Głos pisze:

  Wyłapali Pruszkowskich i zrobili teren dla ukraińców /czeczenów/wietnamczyków. A dzieje się tam grubo

  • Maks pisze:

   A skąd wiesz? Powiedz/napisz, bo to że grubo to żadna informacja, to jak by powiedzieć że w mieści korki.

  • pg pisze:

   Wlasnie skad mozesz wiedziec czy u tych innych narodow „grubo”? Znasz choc jednego osobiscie, przebywasz w ich towarzystwie na codzien?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły