Narkotyki na posesji w Raszynie

Raszyn

Zabezpieczona marihuana, pieniądze oraz zatrzymana jedna osoba, to wynik ostatnich działań policjantów ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową. Zarzuty uprawy, posiadania i przygotowania do obrotu środków odurzających usłyszał 24-letni mężczyzna z Raszyna. Może mu grozić kara co najmniej 3 lat więzienia.

Policjanci ustalili, że 24-letni mieszkaniec Falenty handluje narkotykami i trzyma je w domu. Funkcjonariusze objęli obserwacją teren posesji. Ustalili jej właściciela oraz osoby, które wynajmowały lokal mieszkalny. Po wstępnym rozpytaniu przystąpili do przeszukania budynku mieszkalnego, posesji i garażu. To właśnie tam na jednej z półek znaleźli pięć torebek foliowych z zawartością suszu roślinnego oraz wagę elektroniczną. Podobny susz policjanci zabezpieczyli w jednym z pomieszczeń mieszkalnych. Otwarta torebka foliowa była schowana za lodówką. Dodatkowo na terenie posesji policjanci znaleźli dwa krzewy konopi. W toku dalszych czynności zabezpieczyli ponad 30 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut uprawy konopi, posiadania i przygotowania do obrotu środków odurzających. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Może mu grozić kara co najmniej 3 lat więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.