Napad w Jankach. Policja szuka sprawców

Region

Około godz. 10.00 na parkingu przez centrum handlowym w Jankach doszło do napadu, w wyniku którego skradziono samochód i prawdopodobnie dużą sumę pieniędzy. Sprawców poszukuje policja.

– Zgłoszenie o wymuszeniu rozbójniczym otrzymaliśmy około godz. 10.00. Pokrzywdzone zostały dwie osoby, jedna z nich trafiła do szpitala. Skradziony samochód odnaleziono płonący na terenie Otrębus – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w skradzionym i spalonym samochodzie znajdowała się znaczna suma pieniędzy i to właśnie było celem napaści. – Ze względu na dobro prowadzonego śledztwa nie ujawniamy szczegółowych informacji – zaznacza podkom. Kańka. Jak dodaje, trwają poszukiwania sprawców napadu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.