Napad na sklep w Parzniewie

Parzniew / Pruszków

Wracamy do sprawy napadu w sklepie ogólnospożywczym w Parzniewie. Ekspedientkę zaatakował nieznany mężczyzna w maseczce. Prokuratura rejonowa w Pruszkowie prowadzi śledztwo w sprawie napaści na kobietę.

Przypomnijmy. We wtorek 5 stycznia około godziny 6.00 doszło do rozboju w sklepie we wsi Parzniew, w powiecie pruszkowskim.

– Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawca doprowadził do stanu bezbronności ekspedientkę, dokonał kradzieży towaru i oddalił się w nieznanym kierunku. Na miejscu trwają czynności grupy dochodzeniowo-śledczej i czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy rozboju. Kobietę przetransportowano do szpitala – informowała nas wtedy Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Informacja o napadzie na ekspedientkę wywołała falę komentarzy wśród naszych czytelników.

Z pytaniem o dotychczasowe ustalenia w tej sprawie zwróciliśmy się bezpośrednio do pruszkowskiej prokuratury. – Wszczęto śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa. Obecne czynności skierowane są na ustalenie sprawcy przestępstwa i skutków obrażeń odniesionych przez pokrzywdzoną – wyjaśnia Krzysztof Sakowski z prokuratury rejonowej w Pruszkowie.

Policja ustala tożsamość sprawcy napadu.

Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Napad na sklep w Parzniewie”

 1. Grzegorz pisze:

  Złapali bandytę który miał w gaciach kilka gramów trawki, a nie potrafią złapać bandyty który naraził na utratę zdrowia i życia sprzedawczynię,.. Pogratulować policji, dać medale i wysłać w nagrodę na wyspy Hula-Gula,..

 2. Hdjdjd pisze:

  Jest kryzys są przestępstwa ale kogo to obchodzi

 3. G pisze:

  Pewnie pisowiec jakiś

 4. Thug82 pisze:

  Ja na tacy ktoś policji nie da sprawcy to wynik śledztwa wynosi =0 . Tak działa policja , a potem wynikami się będą chwalić tak …po długotrwałym śledztwie i dzieki pracy operacyjnej ciężko pracującym policjantom udało się wytypować sprawców…..żal d..pe ściska

  • Hwdp pisze:

   to zwykłe P… rowerowe są. Prawdziwych policjantów którzy rzeczywiście są normalni i dbają jest niewielu a ci którzy istnieją są traktowani przez kolegów po fachu jako „odludki” Przykład z kraszewskiego ( kiedyś byłem z dziewczyną złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa , chodziło o wykorzystywanie w przeszłosci jej przez osobe dorosła. Pan policjant wyśmiał że nie może przyjąć takiego zawiadomienia że to nie ma sensu że przedawnienie itd (7lat) Prosiaki tylko siedzą i nic nie robią tfu Bydlaki z Kraszewskiego komu ślubowaliście służbe ?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły