Najpierw konsultacje, potem modernizacja

Milanówek

Milanowski magistrat szykuje się do modernizacji pięciu dróg. Władze miasta postanowiły zapytać mieszkańców o koncepcję przebudowy ulic. 19 czerwca mija termin składania uwag.

Kochanowskiego, Piękna, Graniczna (od ul. Zawąskiej do ul. Warszawskiej), Sosnowa (od ul. Granicznej do ul. Inżynierskiej) i Długa (od końca nawierzchni twardej do ul. Podwiejskiej) – te ulice znalazły się pod lupą milanowskiego magistratu. W ubiegłym roku urząd ogłosił przetarg na wykonawcę projektu modernizacji dróg. Zainteresowanie realizacją zadania wyraziło siedem firm. Wybrano ofertę, która opiewała na ponad 78 tys. zł.

Obecnie trwa opracowywanie dokumentacji technicznych wspomnianych ulic. Władze Milanówka chcą, aby głos w sprawie zabrali mieszkańcy, którzy mogą zapoznać się z koncepcją modernizacji dróg. – Swoje uwagi bądź opinie należy przesłać pisemnie bądź drogą elektroniczną na adres: dorota.niedzielska@milanowek.pl, w terminie od 8 do 19 czerwca 2017 r. z wykorzystaniem załączonego formularza uwag – podaje milanowski magistrat. Formularz uwag można pobrać tu.

Miasto chce, aby każda z dróg posiadała twardą jezdnię i odwodnienie. Warto zaznaczyć, że jedynie ul. Kochanowskiego ma zostać przebudowana na całej długości. W pozostałych przypadkach chodzi o odcinki 340-470 m.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.