Najnowocześniejsza sala zabaw w Pruszkowie

Art. Sponsorowany

Już 10 listopada wraz z otwarciem Nowej Stacji ruszy także Sala Zabaw Fikołki. Obiekt będzie wyposażony w konstrukcję zabawową liczącą 5 poziomów i ściankę wspinaczkową na wysokość 7 metrów. Fikołki zachęcają do skorzystania z promocji na otwarcie – voucher o wartości 400 zł na organizację urodzin oraz bezpłatna wizyty dla grup szkolnych i przedszkolnych.

Sercem centrum rozrywki Fikołki jest ogromna konstrukcja, czyli labirynt i tor przeszkód wyposażony m.in. w kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolkę i sieć Spidermana. Z myślą o najmłodszych gościach powstał kącik malucha, który sąsiaduje z kawiarnią. Dzięki temu rodzice odpoczywają przy świeżo parzonej kawie, deserze i innych przekąskach, będą mogli obserwować bawiące się dzieci. Fanów sportu ucieszy boisko do piłki nożnej i osiem tras ścianki wspinaczkowej, dostosowanych do wieku i umiejętności dzieci.

Imprezy urodzinowe w specjalnie zaaranżowanych salach. Na jubilata i jego gości czeka poczęstunek w sali czerwonej, niebieskiej i zielonej oraz salach tematycznych – kulinarnej i eksperymentów. W salkach tematycznych odbywają się również cykliczne warsztaty i zajęcia edukacyjne. – Nic nie integruje dzieci na urodzinach tak, jak wspólne gotowanie w sali kulinarnej – przekonuje Sylwia Kędzierska, menedżer sieci Sal Zabaw Fikołki. – Jubilat przed imprezą wybiera potrawę, którą przygotuje z gośćmi pod czujnym okiem szefa kuchni. Najczęściej jest to sushi, pizza, muffinki lub burgery. Można wybrać dowolne danie. Zakup składników i leży oczywiście po naszej stronie. Sprzątanie po grupie rozbawionych kucharzy również – śmieje się Sylwia Kędzierska.

Na najmłodsze dzieci czeka w Fikołkach niespodzianka. W recepcji Fikołków można wyrobić Kartę Malucha, dzięki której dzieci do pierwszego roku życia bawią się w sali zabaw za darmo, a dzieci w wieku 13-24 miesięcy mogą się bawić bez opłat, o ile towarzyszą starszemu rodzeństwu. Sala zabaw jest otwarta 7 dni w tygodniu, także w niehandlowe niedziele. Rodzinne wypady do Fikołków to moc atrakcji dla dzieci i relaks rodziców w kawiarni.

Już na samym starcie na gości czekają wyjątkowe promocje:
– Każdy, kto do 18 listopada 2018 zrobi rezerwację na urodziny organizowane do 9 listopada 2019 roku, otrzyma voucher na dodatkowe atrakcje urodzinowe o wartości 400 zł
– Grupy szkolne i przedszkolne będą mogły do 30 listopada skorzystać z darmowej wizyty w Fikołkach

Opis promocji znajduje się tu.

Fikołki w Centrum Handlowym Nowa Stacja to siódma lokalizacja znanej i lubianej sieci sal zabaw. Lokal w Pruszkowie znajduje się na poziomie +2.

Rezerwacje: pruszkow@fikolki.pl | tel. 500 200 200

Więcej informacji:  www.facebook.com/FikolkiPruszkow | www.fikolki.pl

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.