Nadarzyńskie baseny z nowymi atrakcjami

Nadarzyn

Gmina Nadarzyn chce uatrakcyjnić kompleks basenów w Strzeniówce. I to jeszcze przed startem sezonu. Wykonawca prac budowlanych został już wprowadzony na plac budowy.

W okolicy najbliższy odkryty basen znajduje się w Milanówku, a kąpielisko w Parku Mazowsze w Pruszkowie. Dlatego też gmina Nadarzyn postanowiła wykorzystać potencjał odkrytego basenu i w ubiegłym roku w Strzeniówce wybudowała kompleks rekreacyjny. Inwestycja została wykonana w ekspresowym tempie. Okazała się też strzałem w dziesiątkę!

Nic więc dziwnego, że władze Nadarzyna zdecydowały się na… uatrakcyjnienie całego kompleksu. Jakie nowości będą czekać na basenie w Strzeniówce? – Przede wszystkim użytkownicy basenów zyskają nową, atrakcyjną, dodatkową zjeżdżalnię. Będzie szał! Reszta niech pozostanie póki co w sferze niespodzianki – zaznacza Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn.

To jednak nie koniec. Basen dla najmłodszych oraz jakuzzi będą miały podgrzewaną wodę! Pozwoli na to zainstalowanie pompy ciepła. Dodatkowo na terenie kompleksu pojawi się urządzenie, które pozwoli korzystać z basenów osobom niepełnosprawnym ruchowo.

Na terenie kompleksu będzie też więcej miejsca do plażowania.—Nie bez znaczenie jest także budowa kolejnej plaży o podłożu piaszczystym. Wsłuchując się w głosy użytkowników, tym razem będzie miała ona naturalny cień, ponieważ duża część drzew zostanie zostawiona – podkreśla wójt Zwoliński.

Ostatnią kosmetyczną, ale też wyczekiwaną przez użytkowników zmianą będą… szafki depozytowe.

Wszystkie prace mają zostać wykonane jeszcze przed rozpoczęciem sezonu kąpielowego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Nadarzyńskie baseny z nowymi atrakcjami”

 1. w pisze:

  Pan Zwoliński z burmistrzem Brwinowa, który obsadza przystanki zieleniną, ma zamiar w niedalekiej odległości od tego basenu wycinać las i niszczyć środowisko pod budowę Paszkowianki, żeby odsunąć ruch samochodów od Nadarzyna i Brwinowa, razem ze Struzikiem… czy to nie jest hipokryzja…. taka nowoczesna ekologia… ten smród i hałas samochodów będzie na pewno umilał kąpiel w basenie… jeszcze będzie brakowało tylko Rafała z przecięciem wstęgi jak to było w Nadarzynie podczas otwarcia jego kampanii prezydenckiej, na pętli autobusowej w Nadarzynie + Rafau będzie uruchamiał petardy jak na światełku u Owsiaka i wtedy nie będą się bały zwierzęta w okolicy…

  • none pisze:

   Przecież ten kompleks basenów już jest tuż przy drodze łączącej Nadarzyn z Pruszkowem. Ruch jest spory, więc smród i hałas jest już teraz. Jak za 20 lat pół kilometra dalej przejdzie Paszkowianka to dużej różnicy nie będzie.

   • w pisze:

    Jak widać nie masz pojęcia o czym piszesz… Paszkowiaka będzie łącznikiem trasy S8 z autostradą A2, ma też za zadanie odciążyć ruch od Nadarzyna i Brwinowa, a także i Pruszkowa, więc w niedalekiej odległości od basenów będą przejeżdżały setki samochodów z całej Polski i nie tylko, łącznie z Tirami… Ta droga która teraz jest obok, to jest nic przy tym co chce tam zgotować Pan Zwoliński + Pan Kosiński + Pan Struzik… ten basem jest takim tematem zastępczym dla tej drogi.. Pod nią będą wycinane hektary lasów w spokojnej okolicy… mamy dość tej hipokryzji tych trzech włodarzy… Oni tak się troszczą o środowisko… Paszkowianka powinna przebiegać przez istniejące drogi w Nadarzynie i Brwinowie…

 2. i pisze:

  Jak obniżą ceny biletów to nie wejdziesz bo nie będzie miejsca.

  • none pisze:

   Teraz też nie wejdę, bo nie ma miejsca. A nie uśmiecha mi się płacić tyle pieniędzy za wstęp na basen (2 dorosłych + 3 dzieci to już są całkiem spore pieniądze).

 3. none pisze:

  Niech się wsłuchają w głosy mieszkańców i obniżą ceny wstępu.

 4. Daro wpr pisze:

  Piękny obiekt !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły