Nadarzyński „Parkuj i Jedź” już oszklony

Nadarzyn

Parking, który powstaje na tyłach Urzędu Gminy Nadarzyn nabiera rumieńców. Stalowa konstrukcja została wzbogacona o oszklenia, przez co obiekt prezentuje się zupełnie inaczej.

Dokładna lokalizacja „Parkuj i Jedź” to ul. Graniczna w Nadarzynie. Powstaje tam dużo miejsc postojowych dla samochodów osobowych, lokale usługowe oraz dwa perony autobusowe. Co ciekawe, pojawi się też punkt ładowania pojazdów elektrycznych.

Prace są już w bardzo zaawansowanym etapie. Wykonano już nawierzchnię z kostki, a także konstrukcje stalową peronów oraz oszklone zadaszenie. Całość prezentuje się nowocześnie (patrz zdjęcie wyżej). Miejsca parkingowe pomieszczą ponad 300 aut.

Gołym okiem widać, że do zakończenia inwestycji potrzeba naprawdę niewiele. Właśnie jednym z pytań, które najczęściej zadają mieszkańcy, to kiedy obiekt zacznie funkcjonować? Miał być oddany do końca ubiegłego roku, jednak nastąpiło przesunięcie terminu. Choć na ten moment trudno mówić kiedy dokładnie autobusy odjadą z „Parkuj i Jedź”. Ma to nastąpić jeszcze w tym miesiącu jeśli pogoda będzie łaskawa, ewentualnie na początku lutego.

Więcej na ten temat pisaliśmy tu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Nadarzyński „Parkuj i Jedź” już oszklony”

 1. Brwinowianin pisze:

  Takiego parkingu brakuje koło nowej stacji PKP Parzniew, a co obiecywał swego czasu bumistrz Kosiński.
  Zresztą nie pierwszy raz okłamał mieszkańców. Niestety więkoszść z nas szybko zapomina co np. było obiecane w ostatniej kampanii przedwyborczej Dobra Wspólnego (PO-KO) w Brwinowie.
  Przychodzą kolejne wybory, a władza pozostaje ta sama umacniając jeszcze swoją pozycje .
  Co do samego Nadarzyna, to ciekawy jestem czy rzeczywiście tylu mieszkańców przesiadzie się w autobus miejski? Sądzę że raczej w 85% parking będzie pusty ?
  No chyba że planują tam stację WKD ?

  • none pisze:

   Daj spokój burmistrzowi Kosińskiemu, on jest za bardzo zajęty promowaniem swojej osoby. Co z tego, że w gminie syf i brudno, ważniejsze jest szczerzenie zębów do kolejnego zdjęcia na Fejsa.

   • Inteligent pisze:

    Jak syficie I brudzi ie w swojej gminie to nie dziwię się że macie syf i BRUD. Polaczki zawsze chcą żeby ktoś za nich robił za darmo.

    • none pisze:

     Syfimy i brudzimy jak wszyscy wokół. Tylko burmistrz dba o swoją gminę dużo mniej, niż inni. Wystarczy przypomnieć odbiór śmieci co 2 tygodnie (tylko mieszane, pozostałe co miesiąc, zielone max 2 worki), niesprzątane/nieodśnieżane ulice, brak inwestycji w infrastrukturę. W okolicznych gminach jakoś to działa, ale w Brwinowie „niedasię”. Bo trzeba ponarzekać na fejsiku.

     • Tomek pisze:

      Ty na fejsiku nic nie napiszesz pajacu bo się boisz tylko odpowiadasz sam sobie pod swoimi wypocinami na forum wpr bo jesteś anonimowy.

 2. gste pisze:

  Oto przykład jak można wywalić kupę kasy na coś co nie jest potrzebne. B.art pięknie sarkastycznie to rozpisał.

 3. B.art pisze:

  Kierowcy będą mogli przesiąść się do pociągów podmiejskich, dalekobieżnych oraz trzech linii tramwajowych, którymi wygodnie będzie można dojechać do centrum stolicy a także do stacji metra na Ursynowie.

 4. none pisze:

  Ciekaw jestem, jakie faktycznie będzie obłożenie tego obiektu i kto tam naprawdę będzie parkował.

 5. Gosc pisze:

  Czas na stację wkd w Pruszkowie. Jak skok to skok Panie prezydencie ydencie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły