Nadarzyński kompleks sportowo-rekreacyjny na ostatniej prostej

Nadarzyn

27 maja Wójt Gminy Nadarzyn – Dariusz Zwoliński – poinformował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że budowa basenów letnich w Strzeniówce wkracza w ostatnią fazę.

Jak czytamy: trwają roboty wykończeniowe w budynkach, układana jest kostka, na parkingach i ciągach pieszych, instalowane są urządzenia filtrujące wodę. Wójt informuje także, że do zakończenia inwestycji pozostała instalacja monitoringu, budowa ciągów pieszo-rowerowych wzdłuż ul. Działkowej, droga przeciwpożarowa. Na samym kompleksie wykonawcy pozostał montaż jacuzzi, zjeżdżalni, piłko-chwytów na boiskach, wodny plac zabaw dla najmłodszych. Ponadto wykonanie dwóch plaż (piaszczystej i trawiastej), ogrodzenie obiektu i nasadzenie roślin.

Po tym wszystkim obiekt czekają restrykcyjne odbiory: Powiatowej Inspekcji Nadzoru Budowlanego, Straży Pożarnej i Sanepidu. Zanim jednak dojdzie do otwarcia tej wyczekiwanej inwestycji, należy zatrudnić i przeszkolić personel, aby jak najlepiej czuwał nad bezpieczeństwem osób korzystających z kompleksu. Na ostatniej sesji Rady Gminy radni uchwalili zmiany w regulaminie organizacyjnym GOS-u, regulaminy nowych obiektów oraz obowiązujący na nich cennik. – czytamy we wpisie Wójta Gminy Nadarzyn.

Jeśli aura, a przede wszystkim sytuacja epidemiczna, pozwolą, baseny i kompleks rekreacyjno-sportowy zostaną otwarte już 19 czerwca. O postępach prac i otwarciu będziemy Was informować w kolejnych artykułach.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.