Nadarzyn w świecie nowoczesności

Nadarzyn

Jaki to jest przyjazny urząd? Taki, który jest zawsze pod ręką, dostępny o każdej porze, bez kolejek. Taki właśnie będzie wirtualny urząd w Gminie Nadarzyn.

E-usługi to w dzisiejszych czasach przede wszystkim duża oszczędność czasu. I petenta, i urzędnika. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, ułatwienie im załatwienia różnych spraw – zwłaszcza obywatelom cyfrowo mobilnym.

W czerwcu rozpocznie się kolejny etap przeniesienia usług urzędu do cyfrowego świata. Kolejne udogodnienia obejmą portal obsługi mieszkańca (będzie tu można np. zapłacić za podatki czy wywóz śmieci), informację przestrzenną, kalendarz bieżących imprez i wydarzeń gminnych. Będzie dostępny też kalendarz rezerwacji wizyt oraz elektroniczny obieg dokumentów i wiele innych udogodnień.

Gmina przygotowuje także nową aplikację. Nowa apka „Mój Nadarzyn” pozwoli Państwu na otrzymywanie powiadomień o wydarzeniach gminnych, terminach odbioru śmieci, czy płatnościach. Dzięki niej wiele spraw, które dzisiaj wymagają Waszej fizycznej obecności w urzędzie niebawem załatwicie przez swój telefon – podkreśla Dariusz Zwoliński, wójt Nadarzyna.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.