Na siłownie i fitness od 1 czerwca?

Region

Roboczy plan rządu zakłada odmrożenie branży fitness od 1 czerwca. Jak udało się dowiedzieć Onetowi, przedstawiciele tego sektora przesłali ministerstwu zdrowia i rozwojowi projekt, który czeka na akceptację.

Z nieoficjalnych informacji dotyczących kolejnego etapu odmrażania przez rząd gospodarki wynika, że już 1 czerwca możemy się spodziewać otwarcia siłowni, klubów fitness i salonów tatuażu.

Obostrzenia jakie będą dotyczyć branży to m.in. dezynfekcja sprzętu każdorazowo po zakończonych ćwiczeniach oraz ograniczenie liczby ćwiczących osób i zadbanie o zachowanie dystansu pomiędzy ćwiczącymi i sprzętami do ćwiczeń.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Na siłownie i fitness od 1 czerwca?”

 1. Www pisze:

  Czy zapach spirytusu nie bedzie zle wplywal na zdrowie osob cwiczacych

 2. dsdsa pisze:

  Baseny też. Pruszkowski basen i jego dyrektorek to dostanie zawału jak zobaczy wymóg max 1 osoby na tor do pływania, gdzie normalnie upychał po 10 osób xD

 3. Gość2 pisze:

  Nie ma i nie było żadnego koronawirusa. Już tylko ostatni ogłupieni męczą się w maseczkach, reszta przejrzała na oczy.

 4. robot pisze:

  Słuszna koncepcja proponowania przez branżystów sposóbów nowego funkcjonowania. Ciekawe czy właściciele agencji towarzyskich też coś zaproponują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły