Na lodowisko też do Michałowic

Michałowice

Rozpoczął się sportowy sezon na lodowisku w Michałowicach. Obiekt znajduje się przy ul. Szkolnej 15, na terenie szkoły podstawowej im. Jana Pawła II.

Pierwsi miłośnicy jazdy na łyżwach pojawili się na tafli w minioną sobotę, bo wtedy odbyła się inauguracja sezonu w Michałowicach. Zasady korzystania z obiektu nie zmieniły się w porównaniu z rokiem ubiegłym. Nadal będzie to ogólnodostępna ślizgawka, czynna przez cały tydzień.

Wszyscy chętni mogą korzystać z tafli od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-21.00. Natomiast w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-21.00. Warto dodać, że lodowisko jest zadaszone. Zatem nie straszne mu nieprzychylne warunki pogodowe.

Sezon łyżwiarki w Michałowicach ma potrwać do marca.

Regulamin korzystania z obiektu znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Na lodowisko też do Michałowic”

 1. JD pisze:

  To Michałowice pod Krakowem 🙂

 2. Aneta z Pruszkowa pisze:

  Drodzy sąsiedzi z Michałowic, odwiedzimy Was z przyjemnością.
  Bo u nas w Pruszkowie zrobili „lodowisko” z jakiegoś plastikowego badziewia i to na dachu galerii, gdzie nie tylko piź….. jak w kieleckim na dworcu, ale i po tym plastiku nawet kilku letnie dzieci nie chcą jeździć, bo instynktownie widzą, że porażka totalna.
  I jednocześnie zlikwidowano lokalizację lodowiska zadaszonego przy jednej z naszych szkół, które na prawdę było fajne.

 3. Piotrek pisze:

  Pruszków znowu w tyle.

 4. mario pisze:

  od 4 lat tam jeździłem, ale w zeszłym roku jak i poprzednim lodowisko na SP2 było taki samo, zadaszone i schowane w kąt co sprawiało że nie wiało, było super a teraz kibel, więc fajnie że jeszcze są ludzie co myślą normalnie – szkoda że nas to ominęło.

  • R14 pisze:

   Mamy takie pośmiewisko-lodowisko gdyż u nas w Pruszkowie żundzi PiS . A może za takie pośmiewisko-lodowisko v ce Sipiera z PiS u ustąpi ze stanowiska. Taką frajdę nam zafundzielił na całą zime że trza jeździć do innego miasta żeby pojeżdzi na prawdziwym lodowisku. Więc szanowny panie v ce prezydencie amatorze rezygnujemy ze stołka.

 5. KK pisze:

  Zasady takie same, czyli jakie?
  I zadaszone…. łaaaaaał. Czyli jednak można

 6. Zbigniew pisze:

  Na lodowisko to tylko do Michałowic, Brwinowa lub Piastowa.
  W Pruszkowie przecież nie ma :/

  • aa. pisze:

   Jak nie ma lodu to trudno jest mówić o lodowisku. To w Pruszkowie to jest PLASTIKOWISKO , albo jak kto woli pośmiewisko.

 7. Pruszkowianka pisze:

  Dlaczego władze Michałowic nie otworzyły plastikowego lodowiska na dachu którejś z prywatnych firm, żeby napędzić im klientelę??? To teraz modne ;)))) Wystarczy zajrzeć do sąsiadów zza miedzy, żeby nauczyć się tego nowego, jakże pro publico bono, trendu….
  A poważnie i już bez uszczypliwości: brawo (znowu) Michałowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły