Na budynku OSP w Brwinowie pojawi się mural

Brwinów

Gmina Brwinów ogłosiła konkurs na mural o tematyce strażackiej. Nie bez przyczyny, bo malowidło przyozdobi budynek ochotniczej straży pożarnej.

Konkurs na projekt muralu ma charakter otwarty. Ma on znajdować się na budynku OSP przy ul. Pszczelińskiej 3, z lewej strony nad wejściem głównym. Ten kto chce przystąpić do konkursu musi wziąć pod uwagę pewne wytyczne. Przede wszystkim projekt powinien składać się z dwóch części, wizualizacji muralu oraz osobnego pliku z projektem. Oczywiście uczestnicy mogą zgłosić do konkursu więcej niż jeden projekt, ale muszą pamiętać żeby każdy złożyć odrębnie.

Prace konkursowe należy wysłać na adres Urzędu Gminy Brwinów, czyli: ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów, z dopiskiem „Konkurs na mural OSP” lub złożyć osobiście w siedzibie urzędu w pokoju 007 w terminie do 16 lipca do godz. 18.00.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości blisko 3,3 tys. zł brutto.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.