MZDW wybrał wykonawcę przebudowy ul. Królewskiej

Grodzisk Maz.

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich wybrał firmę, która zajmie się wykonaniem remontu odcinka drogi wojewódzkiej nr 719 (ul. Królewska) w Grodzisku Mazowieckim.

Remont obejmie odcinek drogi o długości około 1,1 km od skrzyżowania ul. Królewskiej z ulicami Teligi oraz Na Laski aż do skrzyżowania z ul. Chełmońskiego. W ramach prac wykonane zostaną m.in. frezowanie starej nawierzchni, ułożenie nowej nakładki, regulacja studzienek kanalizacyjnych, gazowych i wodociągowych, wymiana nawierzchni w zatoce autobusowej, wykonanie nowej nawierzchni chodnika.

Swoje oferty do przetargu złożyły cztery firmy. Najniższą, opiewającą na 2,9 mln zł , ofertę złożyła firma Drogomex. Najdroższą firma PORR – 6 mln zł.

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich wybrał już firmę, która ma zająć się remontem. –Najniższą ofertę złożyła firma Drogomex za kwotę 2,9 mln zł. Wykonawca będzie miał 7 miesięcy na wykonanie robót – informuje Monika Burdon, rzecznik prasowy MZDW.

Kierowcy będą musieli przygotować się na utrudnienia. Nie wiadomo jeszcze czy roboty będą prowadzone „pod ruchem” czy może konieczne będzie zamknięcie całego remontowanego odcinka – Do wykonawcy remontu należy opracowanie i zatwierdzenie czasowej organizacji ruchu – dodaje Monika Burdon.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “MZDW wybrał wykonawcę przebudowy ul. Królewskiej”

  1. Kris pisze:

    To dopiero będzie droga przez mękę!
    Codziennie jeżdżę z Brwinowa do Kozerek, odcinek 14km jadę 40minut teraz będzie godzina.

  2. 6745 pisze:

    I koniecznie studzienki 2cm poniżej poziomu jezdni. Pamiętajcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły