Myjnia Joker partnerem akcji „Daj Łapę”

Akcja charytatywna

Na pewno słyszeliście o pierwszej samoobsługowej myjni dla psów Joker! Mamy przyjemność poinformować Was, że to jeden z partnerów naszej akcji „Daj Łapę”.

Myjnia działa już od 4 sierpnia i cieszy się popularnością wśród właścicieli czworonogów. To miejsce, w którym bez szwanku dla Waszych nerwów i Waszej łazienki, możecie wykąpać i wyczesać swojego pupila. Dlatego też warto odwiedzić myjnię przy ul. Powstańców 7 w Pruszkowie.

Tu wszystko jest na miejscu. Wygodne stanowisko do kąpieli, specjalne szelki, kosmetyki, specjalna suszarka, a także szczotka z odkurzaczem. Pięć programów kąpieli do wyboru zarówno pod względem czasu, jak i ich kolejności.

To wspaniała alternatywa dla obolałych od klęczenia przy wannie pleców i walce z niesfornym psiakiem, by móc go doprowadzić do ładu. Zachęcamy Was do odwiedzenia myjni dla psów, tym bardziej, że wspiera pierwszą akcję redakcji gazety i portalu WPR24.pl „Daj Łapę”, w której zbieramy karmę i akcesoria dla zwierząt z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt w Pruszkowie.

Wy też możecie wziąć udział w naszej akcji i przynieść trochę smakołyków i akcesoriów do Zapieksów Pruszkowskich (ul. Kraszewskiego 28a, Pruszków). Mokre nosy na pewno to docenią! Akcja trwa od 22 do 30 października!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.