Motogrodzisko trwa w najlepsze!

Grodzisk Maz.

W piątek, 18 sierpnia rozpoczęła się jedna z największych imprez motocyklowych w okolicy! Dziś jest najważniejszy dzień zlotu, w Natolinie czeka na Was cała masa atrakcji. Jedną z nich będzie wieczorny koncert zespołu Wilki.

To już trzecia edycja imprezy, która podbija serca miłośników motocykli. Dotychczasowe edycje zlotów cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tym razem należy spodziewać się prawdziwych tłumów! Przygotowano pole namiotowe, parady motocyklowe i koncerty wielu zespołów m.in. kultowych Wilków. Na zlot zaproszeni są fani każdego rodzaju jednośladów, ale nie tylko, bo jak zapowiadają organizatorzy jeśli ktoś posiada ciekawy samochód to niech się nim pochwali!

Piątek był mocną rozgrzewką przed dzisiejszym dniem. O godz. 15.00 otwarto bramy, zaś pierwszy koncert – zespołu JZB – rozpoczął się o 19.00. Następnie o 22.00 sceną zawładnęła Faza Error, a o 23.00 Lost Rambler. Po północy był czas na nocne rozmowy przy ognisku i muzyce.

Już teraz rozpoczęły się przygotowania do drugiego dnia imprezy, niebawem kawalkada motocykli wyruszy w kierunku Warszawy na parking przy Automobilklibie Polskim na Bemowie. O godz. 10.00 ze stolicy wystartuje parada motocyklowa, do ul. Maczka i dalej trasą S8, następnie autostradą A2 w stronę Grodziska. Co czeka wszystkich po dotarciu na miejsce imprezy, czyli do Natolina? Konkursy i zabawy dla dzieci, dorosłych, pokazy walk rycerskich i nie tylko! Następnie o 13.00 wyruszy kolejna parada motocykli, będzie to uroczysty przejazd kolumny złożonej z motocykli przez miasto i powrót na miejsce imprezy. 

W sobotnim harmonogranie nie zabraknie „pochłaniacza agresji” (demolowanie samochodu, gołymi rękami), pokazów ratownictwa, pierwszej pomocy, show kulinarnenego Tomasza Jakubiaka, koncertów zespołów: Swear the Empress, Blueberry Hill Trio, 4 szmery, a o godz. 21.00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Wilki! 

W niedzielę o 8.00 pobudka i śniadanie, godzinę później polowa msza św. za szczęśliwe powroty motocyklistów i o 12.00 uroczyste zakończenie zlotu.

Patronat medialny nad tą imprezą objęliśmy my, czyli: Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl. Zatem spodziewajcie się relacji!

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.