Motocyklista na podwójnym gazie i z narkotykami

Podkowa Leśna

Mężczyzna poruszający się motocyklem podjął próbę ucieczki przed policjantami. Po zatrzymaniu motocyklisty powód jego zachowania wyszedł na jaw – 1,5 promila w organizmie oraz torebka z mefedronem.

Do zdarzenia doszło w Podkowie Leśnej. Kryminalni z grodziskiej komendy policji, którzy akurat pełnili służbę na tym terenie dostrzegli motocyklistę. Na ich widok kierowca jednośladu znacznie przyspieszył. – Policjanci postanowili sprawdzić kierowcę i powód jego podejrzanego zachowania. Po krótkim pościgu 32-latek został zatrzymany. Funkcjonariusze rozpoczęli kontrolę od badania stanu trzeźwości mężczyzny. Szybko okazało się, że ma on w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

 

Ale to nie koniec. Dodatkowo policjanci ujawnili, że mężczyzna posiada przy sobie torebkę z białym proszkiem. Nietrzeźwy kierujący trafił do grodziskiej komendy. Po sprawdzeniu zawartości torebki okazało się, że jest to mefedron. Jakby tego było mało mężczyzna kierował motocyklem, który nie ma obowiązkowego ubezpieczenia.

 

32-letni Piotr P. usłyszał już zarzuty – kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadania środków odurzających. Dobrowolnie poddał się karze.  

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.