Moto-serial o wraku powraca: Zielony Renault

Region

W Piastowie na ulicy Bohaterów Wolności kilkaset metrów od skrzyżowania z ulicą Warszawką porzucono samochód. Pojazd najprawdopodobniej został porzucony kilkanaście dni temu.

W kwietniu, maju i sierpniu na ulicach miast pojawiały się wraki samochodów. Jedne pojazdy były mniej, inne bardziej zniszczone. Temat wraca wraz ze zniszczonym Renault, który został porzucony w Piastowie.

Pojazd z warszawską rejestracją musiał zostać porzucony już jakiś czas temu. W samochodzie marki Renault powybijano szyby, a we wnętrzu widać ślady przeszukiwania. Auto nie powoduje utrudnień w ruchu. Zagradza jedynie chodnik przy Bohaterów Warszawy.

– Na chwile obecną nie jestem w stanie udzielić informacji czy otrzymaliśmy wcześniej informacje o tym pojeździe. Jeśli nie powoduje on zagrożenia w ruchu to za jego usunięcie odpowiedzialna jest gmina – poinformował nas dyżurny komisariatu w Piastowie. – Dziękuje za przekazanie numerów rejestracyjnych niezwłocznie sprawdzimy, czy samochód nie jest kradziony. Jeśli tak wtedy to zajmiemy się tą sprawą – dodaje.

Policja ma tylko dwie możliwości zholowania samochodu – gdy auto zagraża bezpieczeństwu, np. jest wadliwe i wyciekają z niego płyny lub gdy pozostawiony jest nieprzepisowo np. na drogach przeciwpożarowych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.