MOSiR doczeka się oświetlenia

Piastów

Stadion piłkarski przy al. Tysiąclecia 1 w Piastowie zyska oświetlenie. Piastowski magistrat szuka firmy, która zajmie się montażem oświetlenia.

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piastowie to arena dla wielu lokalnych wydarzeń. Tu oprócz zmagań piłkarskich odbywa się wiele rozmaitych imprez sportowych, takich jak zawody biegowe, sportowe atrakcje w ramach Dni Piastowa. Zimą działa tu również miejskie lodowisko.

Kłopot w tym, że stadion nie ma własnego oświetlenia. To oznacza, że wszelkie spotkania piłkarskie czy inne imprezy mogą odbywać się w tym miejscu tylko w ciągu dnia. Późnym popołudniem i wieczorem jest zbyt ciemno, by korzystać z tego obiektu. Niebawem ma się to jednak zmienić.

Piastowski magistrat szuka firmy, która zajmie się budową oświetlenia na boisku piłkarskim. Zgodnie z zamówieniem mają się tu pojawić cztery maszty z reflektorami. Jeśli wykonawcę uda się wybrać w już w pierwszym przetargu to nowe oświetlenie powinno zostać zamontowane do końca sierpnia tego roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.