Mokre Mikołajki z atrakcjami

Raszyn

Wszyscy z niecierpliwością czekają na Mikołajki. Zapanuje magia prezentów, a także dobrej zabawy. 4 grudnia w Raszynie odbędzie się impreza Mokre Mikołajki.

Najmłodsi będą mogli przyjść na raszyńską pływalnię i miło spędzić czas. Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji. Podczas Mokrych Mikołajek nie zabraknie kuli zorbing na wodzie, zawodów sportowych oraz zabaw wodnych. Wśród uczestników imprezy rozlosowane zostaną również specjalne upominki.

Zabawa organizowana jest po raz czwarty i dotychczas cieszyła się zainteresowaniem ze strony najmłodszych, którzy przychodzili na pływalnię wraz z rodzicami. W tym roku będą zaskoczeni. Organizatorzy przygotowali dla dzieci prawdziwe wyzwanie. – 4 grudnia mamy Mokre Mikołajki czyli imprezę, którą organizujemy już od kilku lat. Przygotowaliśmy dla dzieci specjalną niespodziankę. Chodzi o dmuchany tor przeszkód, który stawiamy na szerokość trzech torów pływackich. Najmłodsi będą mogli sprawdzić swoje możliwości, a przy okazji dobrze się bawić – wyjaśnia Katarzyna Klimaszewska, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Raszynie. 

Zabawa na najwyższym poziomie gwarantowana. Dmuchany tor przeszkód ma być wyzwaniem dla każdego śmiałka. Ważne jest, aby uczestnik miał ukończone 6 lat i umiał pływać. Swoje możliwości na torze mogą sprawdzić również dorośli.

Dzieci wchodzą na imprezę bezpłatnie, dorośli muszą zakupić bilet normalny. Każdy uczestnik może przebywać na pływalni 1,5 godziny. Ograniczenie zostało wprowadzone ze względów bezpieczeństwa. Na pływalni jednocześnie może przebywać 80 osób.

Mokre Mikołajki wystartują 4 grudnia o godzinie 17.00 i potrwają do 21.00. Nie zabraknie wodnych atrakcji i wyzwań. Na uczestników zabawy czeka również ciepła czekolada z herbatnikami oraz wata cukrowa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.