Modernizacja jednostki OSP w Kłudnie Starym

Grodzisk Maz.

Gmina Grodzisk Mazowiecki wybrała wykonawcę przebudowy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej we wsi Kłudno Stare. Niebawem ruszą prace budowlane.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej we wsi Kłudno Stare zlokalizowana jest w pobliżu autostrady A2. Budynek OSP znajduje się blisko zjazdu na Grodzisk Mazowiecki. Dogodna lokalizacja jednostki pozwala na szybką reakcję strażaków w przypadku niebezpiecznego wypadku bądź pożaru w rejonie. Budynek wymaga gruntownej przebudowy.
Jeszcze w grudniu 2020 roku gmina Grodzisk Mazowiecki ogłosiła przetarg na modernizację jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej we wsi Kłudno Stare.
Najkorzystniejszą z ofert złożyła firma WIG-DAR Dariusz Kozłowski z miejscowości Szczęsne. Przedsiębiorstwo wyceniło swoje usługi na kwotę 449 212,92 zł brutto. Wykonawca udzielił gwarancję na okres 48 miesięcy.
Przy wyborze wykonawcy gmina kierowała się w 60% ceną za wykonanie usługi i w 40% okresem udzielonej gwarancji. Wykonawca spełnił wszystkie kryteria określone przez zamawiającego.
Wykonawca będzie odpowiedzialny za prace budowlane, wykończeniowe, instalacyjne obejmujące instalacje grzewcze, wentylacyjne, wodno – kanalizacyjne, elektryczne oraz tynkarskie.
Niebawem ruszy inwestycja.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Modernizacja jednostki OSP w Kłudnie Starym”

  1. Dyzio pisze:

    Chmura i jego kolesie w koncu beda mieli gdzie pic piwko w ciepelku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły