Mnóstwo kosmicznych atrakcji

Janki

Zakupy z dzieckiem wcale nie muszą być uciążliwe. Już w najbliższą niedzielę, 24 stycznia, szkraby będą mogły przeżyć kosmiczną przygodę w Centrum Janki. Na pewno nie zabraknie dobrej zabawy.

Wielokrotnie stajemy przed dylematem, czy udawać się z dzieckiem na zakupy. Malec może się nudzić i marudzić. Jednak nie zawsze musi tak być. Centrum Janki regularnie organizuje ciekawe akcje, aby zadowolić najmłodszych klientów. W związku z premierą animowanego filmu „Odlotowa przygoda” na dzieci czeka szereg niespodzianek.

Film opowiada historię wnuka 12-letniego astronauty, który staje przed arcytrudnym zadaniem. Młodzieniec postanawia walczyć o księżyc, a właściwie o jego zasoby. Cenne minerały chce ukraść zły miliarder, jednak chłopiec chce mu w tym przeszkodzić. Również mali goście Centrum Janki będą mieli okazję z bliska poznać tajniki kosmosu.

Co czeka na najmłodszych? Sterowane łaziki pomogą przenieść się dzieciom na księżyc. Dodatkowo szkraby będą mogły poczuć się jak astronauci i zrobić sobie zdjęcia w kosmicznym stroju. Każdy dostanie okazję do zbudowania rakiety z tektury. Nie zabraknie kącika zabaw z klockami Lego z serii City Space oraz puzzle z mapą księżyca. Dzieci będą mogły wykazać się swoją wiedzą i wziąć udział w konkursach. Do wygrania m.in. wyjazd do Centrum Nauki Kopernik i Planetarium.

Centrum Janki zaprasza „Odlotową przygodę” w niedzielę 24 stycznia. Atrakcje dla najmłodszych rozpoczną się o 11.00 i potrwają do 18.00.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.