Młody kierowca z plamą w kartotece

Grodzisk Maz.

18-latek dopiero wkraczający w dorosłość, a na koncie będzie miał już kilka złamanych przepisów. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności, a dodatkowo został objęty policyjnym dozorem.

Na terenie jednej z gmin Jaktorowa, pełniący służbę policjanci, chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę volkswagena. Nie mógł on, według funkcjonariuszy, utrzymać prostego toru jazdy. Nie zareagował on jednak na sygnały do zatrzymania wydawane przez patrol i zaczął uciekać.

Jak relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy – Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim. Pościg nie trwał długo. W Kaskach ścigany próbował jeszcze uniknąć zatrzymania i uderzył swoim autem w radiowóz. Policjanci natychmiast podjęli interwencję wobec kierowcy. W wyniku spowodowanego zderzenia pojazdów 18-latek doznał urazu nosa. Natychmiast została mu udzielona pomoc medyczna. Przeprowadzone w szpitalu badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że ma ponad promil alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu 18-latek usłyszał zarzuty – nie zatrzymanie się do kontroli, kierowanie w stanie nietrzeźwości i zmuszanie funkcjonariuszy do zaniechania czynności służbowych poprzez uderzenie w radiowóz. Za te czyny grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. – dodaje Zych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Młody kierowca z plamą w kartotece”

  1. Adasko pisze:

    Policjant uderzył go pięścią w nos o teraz zapierdoli orbitalem na łeb, Rusin ty dziwko antygrawitacyjna

  2. Anonim pisze:

    Kierowca? Ten gość to co najwyżej mógłby być woźnicą w zaprzęgu… I nie z plama, bo to nie jest plama. Ten gość jest paskudnym frajerem, nawet nie jest facetem, nawet nie jest chłopczykiem bo nawet chłopiec 15 letni potrafi utrzymać prosty tor jazdy samochodem. To paskudne niewiadomo co, w dodatku morderca i alkoholik j….NY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły