Milanowska „trójka” wygrała pracownię komputerową

Milanówek

Szkoła Podstawowa nr 3 w Milanówku wzięła udział w konkursie OSEWyzwanie i zdobyła nagrodę w postaci 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z dostępem do internetu.

Zadanie wcale nie było takie łatwe. W konkursie wzięło udział ponad 1,6 tys. szkół z całej Polski. Natomiast sam konkurs został podzielony na wiele etapów. Pierwszym było podpisanie umowy w sprawie Mlegitymacji, drugim zgłoszenie do OSE, dzięki czemu szkoła pozyskała bezpłatny dostęp do internetu. Kolejnym etapem było zgłoszenie szkoły do Codeweek, zadeklarowanie uczestnictwa w OSE Hero oraz wykoannie pracy plastycznej przez uczniów.

– Dziękujemy wszystkim za współpracę, wsparcie i zaangażowanie. Szczególne podziękowania składamy na ręce p. Wicedyrektor Moniki Pierzyckiej, p. Elżbiety Dąbrowskiej, p. Agnieszki Leśniewskiej i p. Rafała Mariańskiego, a także Gabrieli Maliszewskiej uczennicy klasy 7 A, która wykonała wspaniałą pracę plastyczną pt. „SMART SZKOŁA”. Jesteśmy przekonani, że pracownia uatrakcyjni zajęcia i przyczyni się do jeszcze lepszych wyników naszych Wspaniałych Uczniów – podziękowała Joanna Staszkiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Milanówku

Wręczenie certyfikatów potwierdzających zdobycie nagrody w postaci mobilnej pracowni mobilnej odbyło się w Starostwie Powiatowym w Radomiu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.