Milanowscy seniorzy bezpłatnie skorzystają z grodziskiego basenu

Milanówek

Wszyscy członkowie Milanowskiego Klubu Seniora w Milanówku będą mogli skorzystać z pływalni i strefy relaksu w Grodzisku Mazowieckim za darmo! Szczegóły poniżej.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanówku realizuje projekt „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek”, w ramach którego seniorzy będą mogli bezpłatnie korzystać z basenu „Wodnik 2000”. Oczywiście są pewne ograniczenia. – Dla jednej osoby przewiduje się bezpłatne wejście raz w tygodniu po 1h (po jej przekroczeniu seniorzy są zobowiązani do indywidualnego uregulowania pozostałego czasu) – poinformował milanowski urząd.

Jak skorzystać z możliwości bezpłatnych wejściówek? Należy skontaktować się z koordynatorem projektu Patrycją Rudź w Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Kościuszki 58. Można to zrobić w poniedziałek, wtorek oraz czwartek i piątek w godzi. 8.00-16.00. Seniorom zostanie wydany identyfikator, dzięki które otrzymają oni bezpłatne godzinne wejście na basen.

Projekt startuje od 10 lutego. Aktualnie trwają zapisy na ten miesiąc. Natomiast na kolejne zapisy będą odbywały się w trzecim tygodniu miesiąca poprzedzającego. Przy zapisie na kolejny miesiąc pierwszeństwo skorzystania z bezpłatnego karnetu mają zawsze osoby zapisujące się po raz pierwszy.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Milanowscy seniorzy bezpłatnie skorzystają z grodziskiego basenu”

 1. Hanier pisze:

  Czy jest jakaś strona gdzie można poczytać o programach dla Seniorów w Polsce, powiecie?

 2. Anonim pisze:

  Ziomy z grafiki to chyba dobre piguły dostają.

  <3

 3. red pisze:

  Jakie bezpłatnie? Ktoś za to zapłaci, czyli obywatele!!! Tak właśnie myślą postkomunistyczni, że coś jest za darmo, ale skoro lewactwo w Polsce rządzi pod wodzą pisu bo to lewaki socjalni to co się dziwić. A potem lament że podatki wysokie, drożyzna, śmieci drożeją i w portfelu mniej….

 4. chór@staruszków z miasta Pruszków pisze:

  Śmieszne rzeczy(kategoria koła fortuny)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły