Milanówek: Nowy zastępca burmistrza

Region

Od 1 maja na stanowisko zastępcy burmistrza Milanówka został powołany Ryszard Malinowski.

W latach 1998-2002 Ryszard Malinowski pełnił funkcje zastępcy burmistrza ds. Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta i Gminy Brwinów. Od 2004 do 2006 roku kierował Zespołem ds. Strategii i Analiz Rozwoju Gospodarczego Gminy Raszyn. Następnie był radnym powiatu pruszkowskiego (w latach 2006-2011) będąc m.in. członkiem Komisji Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa oraz Komisji Budżetu i Administracji.

Pan Ryszard Malinowski jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Zawodowego Studium Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studium Prawa Europejskiego pod patronatem Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi na kierunku Administracja Publiczna.

Nowy zastępca burmistrza jest rzeczoznawcą Jest rzeczoznawcą branżowym w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych przy NOT. Posiada m.in. Certyfikat PHARE dot. przygotowania projektu do Funduszu Spójności oraz Certyfikat LRDP Polska dot. przygotowania i zarządzania projektami z EFRR.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.