Mieszkanki naszego regionu walczą o tytuł Miss Mazowsza

Region

Kamila Szadkowska z Pruszkowa i Monika Szczepańska z Nadarzyna zakwalifikowały się do finału konkursu Miss Mazowsza. Mieszkańcy naszego regionu mogą im pomóc w zdobyciu tytułu Miss Mazowsza Publiczności.

Finał konkursu piękności zbliża się wielkimi krokami. Warto zaznaczyć, że konkurs Miss Mazowsza to regionalna edycja konkursu Miss Polski. Do finału zakwalifikowało się 16 kandydatek, w tym aż dwie z naszego regionu! Wielka gala finałowa odbędzie się 5 czerwca w Ciechanowie.

W finale znalazła się Kamila Szadkowska, która jest rodowitą Pruszkowianką. Ukończyła studia na kierunku pedagogika w specjalności edukacja wczesnoszkolna w obszarze kształcenia nauk humanistycznych i społecznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Szczególnie interesuje ją oligofrenopedagogika. Jej marzeniem jest w niedalekiej przyszłości założenie własnego przedszkola integracyjnego. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Jej dominującymi cechami osobowości są – empatyczność, wrażliwość i otwartość na nowe doświadczenia.

Drugą kandydatką z naszego regionu jest 23-letnia Monika Szczepańska z Nadarzyna. Kobieta wielu pasji – aktorka, wokalistka, skrzypaczka i sakshornistka. Trenuje taniec latynoamerykański oraz pole dance. Mówi, że jest połączeniem energetycznej salsy z ognistym tangiem. Razem z Dorotą i Agnieszką tworzy aktorsko-muzyczne trio Siostry Szczepańskie, które we wrześniu wydało debiutancki singiel „El Complemento”. Uwielbia adrenalinę – stąd zamiłowanie do sportowych samochodów i sałatek.

O ile w samym finale nie możemy pomóc kandydatkom z naszego regionu, to zupełnie inaczej ma się sprawa w głosowaniu na Miss Mazowsza Publiczności.

Na plakacie znajdziecie szczegóły dotyczące głosowania.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Mieszkanki naszego regionu walczą o tytuł Miss Mazowsza”

 1. Kaaasiq pisze:

  Widać, że komentują zazdrosne zakompleksione żonki 😀
  Pani Kamika bardzo wykształcona osoba z dobra praca. Zazdrość was zżera pustaki

 2. Anonim pisze:

  KAMILKAAAAA🤩🤩🤩

 3. CzarnyRajmund pisze:

  Facet zawsze będzie piękny a baba dopóki nie zmyje szpachli

 4. Anonim pisze:

  W głowach pewnie pustki…..

 5. Fajne dziewczyny pisze:

  Wyglądają naturalnie a nie jak wytapetowane malowane lale. Trzymam kciuki za Monikę i Kamilę. Ciekawe osobowości.

 6. Ten obcy pisze:

  Ale tempaki z Was, jeden niema lustra, drugi patrzy przez pryzmat swojej żony..

 7. dsa pisze:

  a są jakieś ładne panie a nie tlenione z 2 kg szpachli na ryju?

 8. Anonim pisze:

  Juź one sobie poradzą! W wiadomy sposób…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły