Mieszkaniec powiatu pruszkowskiego wygrał 96 mln zł!

Region

Mieszkaniec powiatu pruszkowskiego zgarnął główną nagrodę w Eurojackpot. Mowa tu o kwocie aż 96,8 mln zł. To druga największa wygrana w naszym kraju!

Eurojackpot to europejska gra liczbowa, która powstała w 2012 r. Od 2017 r. jest dostępna również w Polsce. Minimalna gwarantowana pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi 10 000 000 euro
Pojedynczy zakład kosztuje 12,50. I właśnie tyle przeznaczył na grę jeden z mieszkańców powiatu pruszkowskiego, liczby zostały wytypowane przez maszynę metodą „chybił-trafił”. Ten jeden kupon przyniósł mu gigantyczną wygraną.

– 11 września 2020 roku na długo zapadnie w pamięci jednemu z naszych graczy. Wygrał on bowiem aż 96 805 666,90 zł! To druga najwyższa wygrana w historii polskich gier liczbowych. A oto liczby wylosowane 11 września w Eurojackpot: 2, 5, 24, 43, 45 oraz 4, 10 – czytamy w komunikacie Lotto.

Totalizator sportowy dla bezpieczeństwa gracza nie podaje dokładni miejscowości, w które został puszczony zwycięski los.

Graczowi serdecznie gratulujemy!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 31

31 odpowiedzi na “Mieszkaniec powiatu pruszkowskiego wygrał 96 mln zł!”

 1. Lucy pisze:

  Ale zazdroszczę. Gratuluję zwycięzcy!:D

 2. ONA pisze:

  TO BLEF

 3. Jondrek pisze:

  Walilem kiedyś sąsiadkę rano zaraz jak jej mąż poszedł do pracy.Już prawie dochodziła a tu w drzwiach klucz ja cyk pod łózko a tu mąż zapomniał kanapek.Ona szybko do łazienki po czym mąż do niej może zrobimy numerek i zaczął ją obrabiać w łazience jak skończył ona mi zrobiła jeszcze loda z połykiem ,niestety ale któregoś dnia mąż wygrał w lotto i żona już nie chciała mi obrabiać dzidy bo zaczęła udawac wielką panią. Na szczęście poznałem sąsiadkę z innego domku i też mężatkę wariatka kopulować chce się 3 razy dziennie tylko jak mąz wyjdzie ona dzwoni żeby jej zapakować.

 4. Wałek i przedziałek pisze:

  Może ten, kto „wygrał” to znowu Wałęsa…? :)))))

 5. Radek pisze:

  Kogo to obchodzi? Informacja prymitywna !

 6. Anonim pisze:

  Wygrał na fujarce. Ale reklama jest!!!

  • Taktodziała pisze:

   Dokładnie. Gdyby rzeczywiście można było wygrać najwyższe nagrody, firma zbankrutowałaby. Proszę bardzo: można wziąć do ręki kalkulator i przeliczyć. To właśnie dlatego firmy typu Lotto dopuszczają samodzielne skreślanie tylko do dwóch godzin przed losowaniem. Potem już tylko a automatu. Owszem, można wygrać, ale nie główne nagrody… Maszyny matematyczne nigdy nie dopuszczą do bankructwa, a więc do dużych wygranych…

   • Gg pisze:

    Jejku nawet w stosunku do Lotto są antyszczepionkowca… jak wydajesz 1 zł na los to statystycznie (przed losowaniem) jest on warty mniej niż 50 gr, reszta to podatki i narzut na zysk firmy. Z tej różnicy przenoszonej przez miliony są nagrody.

   • Zen pisze:

    Może jednak sam weź kalkulator i policz, że nie opłaca się kantować bo i tak zyski sa w milijonach i dlatego monopol na gry liczbowe ma państwo. Ponoć głupich nie sieją sami się rodzą…

 7. robot pisze:

  Ciekawe czy ksiądz wyczai który to.

 8. Ziobro pisze:

  Pożyczysz trochę Sasinowi?

  • JJJJ pisze:

   RACZEJ ZLODZIEJOWI TUSKOWI RWPAKU

   • Ziobro pisze:

    Nie no Tusk sobie radzi i teraz nie jest na jakimś stolku który PiS ufundował swojemu poddanemu tylko zajmuje się prawdziwą polityka. Takiego profesjonalizmu PiS który okrada nas dużo mocniej niż po. Nic dziwnego że odkąd rządzi PiS najczęstszy temat rozmow to „słyszałeś o nowym podatku?”.

    • DD pisze:

     Tak piszą tacy którym to PiS(nie ten PiS) wałki ukróciło. Trzeba nauczyć się być uczciwym PO już nie rządzi.

     • Ziobro pisze:

      Nie PiS mi nic nie ukruciło. Pracuje i zarabiam w pełni legalnie tylko odkąd przyszedł PiS to z moich uczciwie zarobionych pieniędzy oddaje sporo więcej w podatkach niż za czasów PO. GDYBYM BYL NIEUCZCIWY JAK PISOWCZYKI TO BYM DALEJ ROBIL WAłKI NA VAT (zauważcie że PiS dziurę VAT zmniejszyło ale dalej pozwala jej istniec jak za Po kradli setki milionów tak teraz kradną mniej ale dalej się to liczy w setkach milionów – czyżby możliwość przekrętów zostawili tylko dla swoich?). Tobie wyższe podatki PiSu nie przeszkadzają bo pewnie jesteś mopsem który żyje z socjalu i dla którego uczciwą pracą to prywaciarstwoni najgorszy grzech. Liczy się tylko socjal i na czarno – miłość w czasach PiSu ma twarz dęby i karny.

     • X pisze:

      Ej słyszałeś o nowym podatku? Teraz nawet jak uciekniesz z Polski od pisd to oni będą chcieli żebyś im płacił podatki za pracę za granicą…widać w kasie pustki ale znowu wygrają przekreciarze i pracujący na czarno (naturalny elektorat PiSu) a uczciwi będą płacić więcej.

 9. Gg pisze:

  Hehe podatek od głupoty. Czym się różni ten zwycięzca od każdego innego uczestnika piramidy finansowej? Każdy wpłaca, jej im to zabiera a koniec końców wygrywa właściciel strzygący baranow.

 10. Kkk pisze:

  Pewnie ,,słowik”

 11. silver pisze:

  Trochę zazdroszczę ale powodzenia żyvzę.

 12. bubu24 pisze:

  To że ktoś kupił zakład w kolekturze w powiecie pruszkowskim nie oznacza, że jest jego mieszkańcem.

  • ref pisze:

   Bardzo możliwe że to słoik.

   • X pisze:

    Bardzo możliwe a pewne to dwie różne rzeczy. Np. Zdanie twoja matka ma głupiego syna jest bardzo prawdopodobne ale nagłówek „jego matka ma głupiego syna” nie będzie stanowił poprawnego zdania. Dlatego w gazetach piszą że ci się matka puszcza.

    • ref pisze:

     Jak ćpałeś to nie pisz bo bełkoczesz. „Bardzo możliwe a pewne to dwie różne rzeczy” sam sobie dopowiadasz o możliwe vs pewne – jak nikt nie pisze o pewności. Gościu mniej dopalaczy. Ja piszę o możliwości a ty dopowiadasz że pewność to druga rzecz WARIACIE NIE PISZE O PEWNOŚCI.

     • X pisze:

      No właśnie chyba ty cpałes. Nagłówek brzmi „mieszkaniec powiatu…” . Gość pisze że zakład puszczony tutaj nie oznacza że wygrał mieszkaniec powiatu (co jest prawdą). A ty wracasz że jest to wysoce prawdopodobne – tylko to nie uprawnia do stwierdzenia że wygrał mieszkaniec (tzn. Może wygraj ale sam fakt puszczenia lodu tutaj tego nie udawania).

      Może np. Klient z Żyrardowa był u twojej matki i zostało mu 16 zł reszty z hot dogi którego jej dał za usługę) i puscil sobie los i wygrał.

 13. Dr. Huckenbush pisze:

  No to musi stąd uciekać jak najdalej, życzliwych nie brakuje.

  • elo pisze:

   Pamiętam kasete Dr. Huckena która w latach 80/90 chodziła po szkole. Wszyscy sobie ją przegrywali w domu i słuchali z zapartym tchem hahaha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły