Mieszkaniec Milanówka pogryziony przez… szefową kampanii prezydenta Dudy

Milanówek

Jolanta Turczynowicz-Kieryłło ugryzła w rękę jednego z mieszkańców Milanówka. Do zdarzenia doszło podczas wyborów samorządowych w 2018 r.

Jak podaje „Gazeta Wyborcza” dzisiejsza szefowa kampanii Andrzeja Dudy, dwa lata temu miała prowadzić ostrą polityczną walkę w trakcie wyborów samorządowych w Milanówku. Według „Wyboreczej” Turczynowicz-Kieryłło miała wtedy rozwieszać plakaty ośmieszające jednego z kandydatów na burmistrza miasta-ogrodu. Co więcej miała to robić w trakcie trwania ciszy wyborczej.

Gazeta przytacza tu relację Krzysztofa, który w noc przed rozpoczęciem głosowania miał zauważyć jak Turczynowicz-Kieryłło roznosi ulotki uderzające w Piotra Remiszewskiego. Z relacji mężczyzny wynika, że próbował interweniować w tej sprawie, a dzisiejsza szefowa sztabu prezydenta Dudy rzuciła się na niego i… ugryzła go w rękę.

Turczynowicz-Kieryłło na swoim profilu na Facebboku odniosła się do materiału „Gazety Wyborczej”. — Gazeta Wyborcza sięgnęła dzisiaj bruku. Stanęła po stronie damskiego boksera przeciwko matce broniącej dziecko. Ukryła opinie lekarskie, że sprawca mnie dusił. Zataiła, że zaatakował nas zawodowy hejter, opisywany w mediach ogólnopolskich – napisała w poście.

W kolejnym Jolanta Turczynowicz-Kieryłło zamieściła zdjęcie zeznań strażnika miejskiego z Milanówka.

Turczynowicz-Kieryłło zaznacza, że to ona jest ofiarą tego zdarzenia. Twierdzi że mężczyzna zaatakował jej 15-letniego syna, a potem ją samą szarpał i dusił.

Zdarzenie zakwalifikowano jako wzajemne naruszenie nietykalności cielesnej. Sprawa trafiła nawet do prokuratury. Ta jednak umorzyła śledztwo ze względu na „brak interesu społecznego w ściganiu z urzędu”

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 48

48 odpowiedzi na “Mieszkaniec Milanówka pogryziony przez… szefową kampanii prezydenta Dudy”

 1. mieszkaniec Milanówka pisze:

  Czytać się tego nie da. WPR24 schodzi na psy. Mam nadzieję, że zainteresowani sprawę założą za te nieprawdziwe obelgi

 2. Pan Prado pisze:

  @adam, tak właśnie było za czasów PO-PSL-KO-KOD. Dziś Polska odzyskuje honor i dumę i niech rządzi PiS jeszcze przez 40 lat, albo …jak to mówi narodowy wieszcz Owsiak – o jeden dzień dłużej, tego powinniśmy sobie wszyscy rzyczyć jeśli kochamy nasz kraj.

  • paca pisze:

   Prowadzisz moRZe sklep z ciÓHami ? RZyczyłbym wszystkim zwolennikom obecnej władzy RZeby ubierali się u Prady.

  • @Pan Prado pisze:

   nie wąchaj więcej kleju, za mocno w dekiel wali

  • Grabarz pisze:

   Brwinowianin gryzie trawę w Internecie, potulnie wykonując rozkazy umiłowanego przywódcy z Jachranki. Ostatnio spotykam ludzi, którzy dotychczas nie chodzili na wybory. Jednakże w maju pójdą do urn i zgadnij na kogo, a dokładniej rzecz ujmując przeciw komu zagłosują.

   • Beny Blanko z Bronxu pisze:

    No to mamy 1:1 bo ja również spotykam ludzi którzy jak nigdy, w maju wybierają się do urn. I zgadnij przeciwko komu a raczej na kogo zamierzają oddać swój głos.

 3. aaa pisze:

  Trzeba być dnem dziennikarski( jeśli ten kto to pisał, tak można go nazwać) żeby opisywać , to co miało miejsce dwa lata temu i jeszcze przedstawiając całą sytuacje nie do końca z prawdą. Przed tymi wyborami już większość niestety sięgnęła mułu.

  • Adam pisze:

   Chyba ty pisowski dojnozmianowcu duda out. Pis ciągle gadał o „przez 8 lat rząd po…” a teraz pis rządzi 5 rok w Polsce drożyzna, dziesiątki nowych podatków i ponad 2 mln ukraińców, również muzułmanie z bangladeszu, pakistanu…. A pensje w przedziale 2-3 tys. zł to standard – śmiech na sali, oto pis

  • @aaa pisze:

   ale przynajmniej wiadomo po co jest napisana ustawa kagańcowa, żeby takie coś więcej w nocy ludzi nie gryzło

 4. Superb pisze:

  Mamy więc równouprawnienie.
  Panowie całują panie w ręke a panie się odgryzają.
  Prokuratura zamiast patrzeć na interes społeczeństwa, powinna zabronić zbliżeń i paniom i panom.

 5. robot pisze:

  Jaki kandydat taki jego komitet. Powinni chodzić w kagańcach a sam kandydat z kneblem.

 6. Rysiek pisze:

  To dopiero ciężkie ugryzienie – dało znać o sobie dopiero po dwóch latach.

  • Jacek pisze:

   Wcześniej tuszowano sprawę. Co pan powie jak rozwiążą zabójstwo Marka Papały? Stara sprawa, której nie warto udostępniać?

 7. paca pisze:

  Kolejna kryształowa postać P🖕S. Kiedy patrzą daje pączki, gdy nie widzą gryzie rączki. Prezes ceni osoby które trafnie odczytują jego pragnienia i realizują je z zaangażowaniem. Sam by pewnie chętnie ugryzł gdyby miał czym.

 8. loża@szydercuff pisze:

  Pewna stała czytelniczka ,,Przyjaciółki”,uskarżała się redakcji że mąż,ma małego ptaszka. W odpowiedzi dostała radę,żeby mąż owijał rzeczonego w gazetę ,,Wyborcą” ponieważ prasa wszystko wyolbrzymia.

  • durniu pisze:

   To była twoja stara 🐖. Nie powinieneś wywlekać własnych brudów 😜🤣 😂

  • Jary pisze:

   Ale pupę to już podcierać Gazetą Polską. Podtarcia pupy nie zwiększa zbytnio ilości kału na tym papierze. Taka ciekawostka.

 9. zofia pisze:

  Żaden z kandydatów na prezydenta nie dorasta do pięt Prezydentowi Andrzejowi Dudzie !!!!

 10. zofia pisze:

  Gazeta wyborcz to jest stronniczy szmatławiec

 11. Milan pisze:

  Jak sama nazwa wskazuje ,,wyborcza” szuka ,,niusów” na temat starych wyborów często wszystko wyolbrzymione

 12. nie jestem robotem pisze:

  Raz sierpem raz młotem (Mołotowem???)czerwoną chołotę.

 13. Nie pisze:

  Dajcie sobie spokoj z wiadomosciami sprzed dwoch lat…

 14. Birbaum pisze:

  Wyborcza dno. I cała kłamliwa Koalicja Obywatelska. Niech ci niemieccy politycy znikną z naszego kraju.

  • Grabarz pisze:

   Mniejszość niemiecka regularnie wprowadza posłów do Sejmu pomimo braku poparcia przekraczającego 5% w skali kraju. Dlaczego PiS do tej pory nie zlikwidował tego przywileju? Dlaczego eurodeputowani PiS wybrali Niemkę na stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej?

 15. Jacek pisze:

  Ja wszystko rozumiem ale kto o 1:30 w nocy pogryzł tego pana?

 16. Margos pisze:

  he he, jak podaje „GAZETA WYBORCZA”, czyli żydokomunistyczne medium nie mające nic wspólnego z Polską .
  Ja bym na jej miejscu ODGRYZŁ TAKĄ JUDASZOWĄ dłoń całkowicie by już więcej nie grzeszyła !

  • Janina pisze:

   Dorastałam w smutnym mieście Milanówku, pełnym zmęczonych i agresywnych ludzi. W miejscu właściwie pozbawonym kutury. To biedny region, jest tu dużo przestępstw, ludzie topią smutki w alkoholu, nie ma pracy a jak jest to płaca jest niewielka. Jest ciężko, dużo nienawiści, ale też zobojętnienia i ta obojętność jest chyba jeszcze smutniejsza od nienawiści.

  • Kolega pisze:

   No tak bo wiadomo ze tylko PiS to na pewno nie Żydzi bo to pobożni kościółkowcy, proliferzy i altruiści. No bo jak to – Kaczyński vel Kalkstein to przecież rodowity Warszawiak od pokoleń, Morawiecki to oczywiście Słowianin z Moraw – ma nawet typowy słowiański nos.

 17. www pisze:

  Oto pisowskie elity. Duda out – nie głosujemy na długopisa

  • stary kocur pisze:

   BZDET

   • MG pisze:

    Niestety nie, faktem jest, że ta pani z synem wrzucała ulotki podczas ciszy wyborczej. Pan zwrócił jej uwagę i zabrał ulotki to go ugryzla w rękę, wezwana była straż miejska. 🙂 Rana po ugryzieniu była spora , może owa pani ma wściekliznę 🤷‍♀️

    • Zed pisze:

     Sprawa podstawowa dlaczego dusił kobietę a na tę sytuację i jej obrażenia są zeznania oraz dokumentacja Co ten „Pan” robił o 2 w nocy w pobliżu domu Pani Mecenas? I niech pokaże te ulotki bo Straż Miejska zaprzecza o obecności ulotek.

     • www pisze:

      Zed ile będziesz manipulatorze kręcił? Pis to najgorsze co spotkało Polskę. Dusił bo go pogryzła dzbanie, on to społeczniak pilnujący ciszy wyborczej pytanie co ona wielka dama robiła tak późno w nocy? Ulotki były

     • MJP pisze:

      Stwierdził człowiek, który uważa wiadomości telewizji Trwam za obiektywne 🙂 Pozdro Zed 🙂 Jak sprawę relacjonuje dyrektor rydzyk?

     • @zed pisze:

      no patrz, taka „wybitna” prawniczka a od dwóch lat z takimi dowodami nie dobrała się do „dudy” temu „napastnikowi” ?

     • Zed pisze:

      A teraz trochę faktów dla obrońców tego „społecznika” trochę szczególnego.
      Zeznania Strażnika Miejskiego w Milanówku:
      „Kiedy przyjechaliśmy na miejsce na ul. Podleśnej zastaliśmy 3 osoby – kobietę z chłopcem i psem, których trzymał jakiś mężczyzna. Mężczyzna przytrzymywał te osoby za szyję. Kobietę jednym przedramieniem a chłopca drugim […] Nie zauważyłem aby na ulicy leżały jakieś ulotki[…]”.
      Protokół policji:
      „W pewnym momencie do jej syna podbiegł nieznany mężczyzna, który zaczął go szarpać i używać wulgaryzmów. Poszkodowana próbowała bronić syna, ale ze względu na zbyt dużą dysproporcję wzrostu i siły, napastnik zaczął ją dusić, trzymając za szyje swoim przedramieniem”
      Dziwne, że ten mężczyzna czyli pan „Motyl” nie nagrał telefonem tego „czynu przestępczego” czyli rzekomego roznoszenia ulotek po godz 12 w nocy. Przecież to by była „petarda” dla tego środowiska, które organizowało awantury na Wawelu, które zakładało kołnierze ortopedyczne kiedy ich nikt nie dotknął, pchnęli nożem warszawskiego tramwajarza, który zwrócił im uwagę.

     • MJP pisze:

      Oj Zedzie smutny. Tak,tak człowiek podbiegł do kobiety i nastolatka. Ją pogryzł a jego pobił po czym zadzwonił na straż miejską a wszystko działo się po 1 w nocy kiedy oni sobie spacerowali. PS. Poniżej masz relację innego policjanta , który zeznawał w prokuraturze: W związku ze sprawą w prokuraturze zeznawał jeden z policjantów. „Nie przypominam sobie, aby kobieta wspominała o tym, że była duszona. Nie widziałem u niej żadnych widocznych obrażeń. Mężczyzna pokazał ślad po ugryzieniu. W trakcie [mojej] rozmowy z kobietą swoją wersję wydarzeń próbował przedstawić też jej syn, ale matka zakazała mu się odzywać” – brzmią przytaczane przez dziennik zeznania funkcjonariusza.

     • Janusz pisze:

      Do @ ZED . Ogólnie to ostatnio walczy się z fakenews-ami więc mam prośbę: podeślij proszę linki do tych rewelacji, o których piszesz: awantury na Wawelu, pchnięcie nożem tramwajarza, zakładanie kołnierzy ortopedycznych w celu symulacji pobicia. Udowodnij następnie ,że osoby w to zaangażowane mają jakiś związek z tym panem z Milanówka. PS. Dlaczego słowo mecenas piszesz z wielkiej litery? Szacunek do środowiska prawniczego (chyba nie przystoi ludziom związanym z dobrą zmianą) czy do Pani rzeczniczki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły